Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért pisil össze mindent a...

Miért pisil össze mindent a cicamicám? Benti cica, három éves lány.

Figyelt kérdés

Egyre több helyre pisil oda,nem győzök takarítani utánna.

Újságpapírra, szatyorra és rongyanyagokra. A fürdőben pl. nem lehet a kád előtt szőnyeg, mert ő azt megjelöli. Hogy a túróba szoktassam le róla?Ivartalanítás segítene?


2010. szept. 16. 12:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
segítene, ha a jelölés a gond...de doki mindenképp diabétesz és felfázás is lehet
2010. szept. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
cicadiabétesz? kérlek írj többet róla, ha tudsz. hogyan függ össze az összevissza pisivel??
2010. szept. 16. 12:21
 3/14 anonim ***** válasza:

igen jól mondja az első!

lehet diabétesz is

Szóval minden cicásnak: Ha a macska vizelési szokásai érezhetően megváltozik, akkor valamilyen a vizeletkiválasztó rendszert érintő betegségre kell gyanakodni.

De nem kell megijedni kedves kérdező. Ezek kezelhetőek.

2010. szept. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Hát az én macskám ugyanezt csinálja. 5 éves. Az idegeimre megy vele. Az én állatorvosom szóba sem hozta a diabéteszt. Ja és ivartalanítva van 1 éves kora óta. Jó tudni, hogy más is van ezzel így.
2010. szept. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha az ivartalanítás nem változtat a helyzeten, akkor húgyúti betegség jele is lehet. Hólyaggyulladás és kőképződés okozhat ilyesmit, mindenképpen orvosi kezelést igényel.
2010. szept. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

a cicák akkor szoktak még mindenhova odapisilni, ha sérelem érte őket.

elég egy apró történés is, amit a gazdi észre sem vesz, de a cica pisilési szokásain meglátszik. "bosszúpisi"

2010. szept. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én vagyok az 5 éves pisis cica gazdája. Tuti, hogy lelki okai lehetnek. Pici kora óta nagyon félénk. Igazi kis beszari.
2010. szept. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
nálunk meg költözés és baba (5 hós) és persze emiatt különalvás a gazditól. de akkor le sem fog szokni már erről? hónapok óta tart.
2010. szept. 16. 13:47
 9/14 anonim ***** válasza:

amit írtál az egy cicának bőven elég, hogy megsértődjön.

valóban képesek bosszútállni pisiléssel, de még kakacsomaggal is.

azért szerencsére elmúlik a stresszes állapotuk.

2010. szept. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
És az enyémmel mi lesz? Úgy tudom akár 20 évet is megérhet! Akkor még 15 évig fog lehugyozni mindent?
2010. szept. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!