Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi baja lehet a 3 éves sziámi,...

Mi baja lehet a 3 éves sziámi, lány cicámnak?

Figyelt kérdés

elég lejárt ez a kérés az oldalon, e mielött elviszem állatoroshoz kiváncsi lennék.

a szája , vagyis a széle, tehát az ajka kicsit fel van dagadva, valami fertőzése lehet, már egyszer volt neki ilyen és kb 2 hét múlva elmúlt, lehet hogy csak beütötte?

nem is ez a lényeg, hanem hogy pl ma olyan furát hányt, olyan alakja van mint az ürüléknek hosszúkás alkú sötét barnás egy kis barnás folyadék is kijött . úgy pár hónapja már hányt egyszer egy ilyet , akkor nem vettük komolyan, de kicsit gyanús hogy már 2szer, csak van vmi oka. viszon ugyanúgy viselkedik, ugyanolyan idám , ugyanúgy dörzsölődik dorombol, bebúlyik hozzám a takróhoz, eszik iszik rendesen.....nah szerintetek? bocsi ha kicsit gusztustalan amit írtam a hányásáról:S


2011. jún. 20. 22:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát a hányás érdekes, de lehet, hogy ez csak következménye annak, hogy a szája miatt nem tud rendesen rágni?

Amúgy az én cicám szája is időnként feldagad, több orvosnál is jártam vele, mindegyik azt mondta, hogy ez felületi sérülés, valószínűleg valami felsérthette. Sajnos még nem jöttem rá, hogy mi :S Ettől függetlenül az enyémnek sincs semmi baja.

Vidd el orvoshoz, a biztonság kedvéért, de nekem mindegyik azt mondta, hogy amíg rendesen eszik/iszik és nem levert, addig ne aggódjak túlzottan.

2011. jún. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is sziámi cicám van, 10 éves, 3 éves korában is előfordult ez a hányás dolog vele és most is. Van, hogy kihányja a reggelijét, olyankor a leírásod pontosan megfelel a kihányt 'termékre'. Nem gyakran, de mondjuk egy hónapban kétszer. Egyébként lehet, hogy már nincs elég foga és nem tudja megrágni az ételt- a mi macskánknak legalábbis már fiatal korában elég sok foga hiányzott, ezért Whiskas alutasakos puha eledelt kap. Lehet, hogy ez valami fajta beli dolog, nem? :) A mi cicánknak nincs feldagadva a szája, de nem hiszem hogy ez a hányás emiatt lenne.
2011. jún. 21. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
okés, köszönöm a válaszokat:)
2011. jún. 21. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!