Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kedves fórumozók,borzasztó...

Kedves fórumozók,borzasztó dologgal fordulnék hozzátok ami éve óta emészt. Nagyon szeretem az állatokat vannak macskáink,velük kelek fekszek. Sajnos a lány macskák nincsenek ivartalanítva nem $ hiányt miatt. Itt egy kicsit ki kell térnem magamra?

Figyelt kérdés

32 éves férfi vagyok több krónikus betegséggel dolgozok de jóanyámtól függök anyagival és stb. Vissza a témához, nos hát ahol van macska lesznek utódok is akiktől jóanyám születés után megszabadul finom írva ami nem elajándékozást jelent.

Jelenleg ma is ez történt én "titokban" a bűneiért vezeklek amit írhatnék úgy hogy önsértés alkaron vágások,egyszerűen nem bírom idegileg ezt már.

Nem tudom mit tehetnék ész érvekkel sem tudtam eddig meggyőzni a 2 diplomával rendelkező anyámat. Ugyanezen az eljárással ismerek másikat is akik kutyákkal is ezt művelik felelőtlen gazdák. Én kb nem hagyhatom el a házat így állatorvost vagy más segítséget nem tudok kérni. Én is egy rossz ember vagyok mert hagyom.



2022. máj. 10. 18:37
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
89%
Nyilvan itt megoldas nincs, mert te nem fogsz tenni semmit, anyadnak nyilvan ez igy jo, igy a kerdest se ertem, mert itt nincs kerdes.
2022. máj. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Állatorvos van de műtétet nem végez,attól félek ha ilyet tennék hogy felkeresek valamilyen szervezetet stb akkor a nagyokkal is végezne vagy csak eltünnének...

Az én fizetésemből kb 3 hétig tudnék megélni ha csak ételt vennék szállás rezsi csak álom, hiába van több szakmám sehova nem vesznek fel a betegségeim miatt próbáltam több helyen is.

2022. máj. 10. 19:25
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Akkor fel kell jelenteni állatkínzásért.

Ez egy szörnyeteg.

2022. máj. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Így van sajnos a változásnak esélye kb 0 mivel falun így szokták intézni a dolgokat és nincs bűntudatuk emiatt
2022. máj. 10. 19:29
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Milyen betegségeid vannak? És milyen szakmáid?
2022. máj. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Tachycaridia,pánik betegség,colitis ulcerosa,hydradentis supportotiva, alagút szindróma, pajzsmirígy túlműködés vagy alul.


Bolti eladó,vagyonőr, rendszergazda meg pár tanfolyamos hülyeség

2022. máj. 10. 19:32
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Ezek jó részét gyógyszerrel tünetmentesen lehet tartani, a pajzsmirigy például végképp nem érdekes, és megerőltetést nem igénylő munkát (rendszergazda, de eladó is valami kisebb dolgokat áruló nem forgalmas boltban) tudsz végezni. Most mit dolgozol?
2022. máj. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, a betegségeid nálam is fennállnak, és hozzá 70 éven felül vagyok. Végigdolgoztam 40 évet,nem hiszem el, hogy nem tudsz megszabadulni anyádtól! Ez igy neked jó és kényelmes, nem fogsz megváltozni, a macskák is akkor érdekelnek, amikor nincs veszélyben a saját egód.
2023. márc. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!