Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hova teszitek az alomból...

Hova teszitek az alomból kivett cicaürüléket?

Figyelt kérdés

Az alomból az összecsomósodott cicapisit, meg a cicakakit eddig kis zacskóba, vagy kisméretű szemeteszsákba tettem, és azt meg egy másik zsákba, utána meg kitettem az ajtóba, hogy reggelente kivigyem egybe.


Viszont azt vettem észre, hogy hiába a dupla szemeteszsák, büdi lesz tőle az ajtó előtt kinn a padló.


Ti hova rakjátok az alomból kiszedett cicaterméket, hogy amíg ki nem viszitek a kukába, ne büdösödjön?


A benti kukába sem opció tárolni, mert ott is szagosodna. Naponta 2X tisztítom a cicaalmot, vagy ha kell gyakrabban.


2022. máj. 11. 13:08
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
53%
Egy apró kuka nem nagy pénz, a koszos alom java mehet oda, kakit meg le wcn.
2022. máj. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
55%
Nálunk a fürdőszobában van a cicák wc-je is, így könnyű kivitelezni: kaki megy a wc-be, pisicsomók uzsonnás zacskóba, a pisicsomónak szinte nincs szaga, így az alom mellett van szája betekerve és naponta lesz tele. Akkor megy a nagy konyhai kukába. Amikor néha kaki is megy a pisiszacskóba akkor büdi lesz a csomag. De az sem annyira vészes, hogy a padlón érződjön, prémium táp erre is gyógyír, kevesebb és kevésbé büdös a kaki, ivartalanok így a pisi is enyhe. Szóval érdemes a kakit külön kilapátolni, nekem kettő van egy nagy jumbo alomra és így sem jelent plusz nehézséget vagy plusz időt az almozás. Utána meg nincs vele gond hogy sos vinni kell ki.
2022. máj. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy zacskóba, a zacskót a nagy kukazsákba a többi szemét közé, azután a kukába.
2022. máj. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
13. vagyok. Az lemaradt, hogy a kinti kukába.
2022. máj. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
80%
Lehet venni wc-n lehúzható macskalmot. Nem kell zacskózni, szagolgatni, csak lehúzod a wc-n és kész.
2022. máj. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
89%

Aki azt mondja, hogy pár szem alomtól nem fog eldugulni a wc, annak fingja sincs a betonit tulajdonságairól. Wc-be dobáláshoz külön speckó lebomló alom kell (a csomósodó jellemzően kukoricából), és ott se mindegy, egyszerre mennyit dobál az ember a wc-be.


Kérdésre válaszolva, kozmetikai szemeteszacskó, szája bekötve és megy simán a konyhai szemetesbe. Annak jól zár a fedele, így nem büdösödik, simán kibírja azt a 2-3 napot, amilyen sűrűn levisszük a szemetet. Max nyáron kell gyakrabban üríteni a nagy melegben, de olyankor a sima konyhai hulladék miatt is ez a helyzet.

2022. máj. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Pont úgy ahogyan a 16. válaszoló. Erősebb szemeteszacskóba bele, szája jól megcsomózva kétszer is, így megy bele a konyhai szemetesbe. Minden másnap a szemetest levisszük. Semmi szag, de tényleg.
2022. máj. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Most lehet kiröhögnek itt, de mivel sűrűn rendelek neten dolgokat, azokat a zacskókat használom erre. Jóval erősebbek, vastagabbak, mint a sima zacskók. Ezektől nem lesz büdös a szemetes.
2022. máj. 13. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!