Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy macska van a környéken...

Egy macska van a környéken aki gazdátlan és nagyon beteg , látszik rajta. Néha adok neki enni, mert sajnálom nagyon, de nem tudjuk befogadni mert sokszor elutazunk, nem vagyunk itthon, nem akarunk macskát tartani. Mit csináljunk vele?

Figyelt kérdés

Nem akarom csak úgy hagyni szegényt .

Menhelyen elfogadják vagy kinek kellene szólni?

Szerintem drága lenne elvinni és főleg leadni mert nem egészséges,lehet be sem fogadják..


2022. máj. 14. 12:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Alapítványoknál próbálkozzál, hátha...eléggé teltház szokott lenni náluk.
2022. máj. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Jelezd a környéken működő állatvédő szervezeteknek.
2022. máj. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

De most már mi udvarunkra jön folyton. Ez már olyan mintha a miénk lenne.

Lehet azt gondoljak hogy mi elhanyagoltuk őt , aztán meg baj a keveredhetunk. Ezt nagyon nem akarnám.

Alapítvány nincs a környeken.

Mit tegyek?

2022. máj. 14. 12:45
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Neten, fbon biztosan találsz. Rengeteg ilyen szervezet van, de csoportok, magánemberek is.

Nem fognak semmi rosszat gondolni rólad.

2022. máj. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
9%

Lehet hogy ez gonoszul hangzik, de ha tényleg az állat érdekeit nézed, úgy hagyod.

Így kint van, járkál, gondolom mások is adnak neki enni, megsimogatják, a többi kinti/ kóbor cicával elvan.

Ha menhelyre adod akkor betegen senki nem fogadja örökbe, és az élete hátralevő részét egy ketrecben tölti.

2022. máj. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
24%

Őszintén szólva, egy beteg macskát a menhelyeken se szívesen vesznek be...

Amelyik annyira beteg, szerintem azokat elaltatják. Sajnos, így is többszörösen telítettek a menhelyek! Nem érnek rá pátyolgatni egy beteg macskát!

Ötös jól írta! Hagyd a sorsára! Senkit nem érdekel egy kóbormacska!

Itt vidéken is naponta vagy 10 macska idejár az udvarba, pedig nekem nincs is macskám... Úgyhogy, nem fog titeket megszólni senki!

2022. máj. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
A beteg macskának lenne igazán fontos, hogy elvigyek. Nemcsak menhely van. Nem tudom, merre élsz, nálunk vannak kifejezetten csak cicás alapítványok, emberek. Elviszik, kezeltetik, és akkor keresnek neki gazdit, ha már rendbe jött.
2022. máj. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!