Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hosszú szőrű macskának kullanc...

Kérlek segíts !!! kérdése:

Hosszú szőrű macskának kullancs ellen?

Figyelt kérdés
Próbáltuk már a nyakörvet, a cseppet, valamiért így is megtalálnak minket. Ráadásul nagyon szeretnek a szem tövébe férkőzni. Valaki tud valami hatásosat? Vagy valami jobb márkát ami nektek bevált?
2022. máj. 17. 16:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Eddig milyen márkát próbáltál? Gondolom kint cica ha ennyi kullancsa van, akkor viszont ne adj rá nyakörvet.
2022. máj. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen kinti cica. Sajnos nemtudom mert nem én vettem de piros volt és nem hatott😅
2022. máj. 18. 06:05
 3/3 anonim ***** válasza:

A pontos márkára nem emlékszem, de mi egy cseppet használtunk. Kis tubusos, pár hónapnyi védelmet nyújtott, ha sikerült jól rátennünk (ami nem volt egyszerű mert sok, hosszú szőre volt) és figyeltük, hogy ne nyalja le amíg meg nem szárad, akkor jól hatott.


Azt tudom, hogy az állatpatikában ajánlották és három verziója elérhető. Az egyik sima bolhairtó, a másik bolhairtó és féreghajtó, a harmadik szintén bolhairtó és féreghajtó, de több parazita ellen jó, meg alaposabb. Mi a 2., néha a 3. opciót választottuk. Elég drága volt, tízezer környéki egy tubus, viszont jól hatott. Ha meg is találta egy kullancs, hamar belehalt és leesett.


Megpróbálom kitalálni milyen márka lehetett, de már elég rég volt. Ha rájövök, akkor írok megint. De ha állatpatikában jársz, lehet érdemes megkérdezned, lehet, hogy ők tudni fogják ennyiből is.

2022. máj. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!