Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért van a kandúr macskámnak...

Macskajancsi kérdése:

Miért van a kandúr macskámnak ilyen sok bimbaja (csecse)?

Figyelt kérdés

2022. máj. 29. 13:09
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
71%

[link]


Tessék, le van írva, hogy mindenki nőként kezdi! :)

2022. máj. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

"Mindenki nőként kezdi


Az elmúlt évek kutatásai igazolták, hogy minden egyes megtermékenyített petesejt női nem irányába indul el. Az X-kromoszómán lévő DAX gén irányítja ezt. Azonban, ha jelen van az Y-kromoszóma, pontosabban az azon található SRY gén, akkor megváltozik a helyzet. Az SRY gén harcba száll a DAX génnel, és legyőzve őt megváltoztatja nemiség programját. Elindul a férfi nem kialakulása.


A fenti sorokban már beszéltünk arról, hogy egy férfi XY ivari kromoszómapárt hordoz. Az Y-kromoszóma SRY génje a férfi nem lételeme. Nőkben nincs Y-kromoszóma, emiatt SRY gén sem. A nőknél a DAX génnek nincs ellenfele, ezért a megtermékenyített petesejt az eredeti nemi program alapján fejlődik, azaz kialakul a női nem."

2022. máj. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
0%
Aha, aha.. oké.... Ja amúgy nem. Elnézést, de engem nem érdekel ez a belebeszélős maszlag. Van mondjuk Gábor, egy fiú. Fiúként is születik, már a hasban is fiú. És kész, ennyi. Aki meg megsértődik mondvacsinált indokkal, mert azt hiszi, hogy leszólom azt a bizonyos közösséget, NEM az én gondom, mert NEM szólom le egyáltalán.
2022. máj. 30. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Leszögezném, hogy ez egy kandúr, aminek ma 6 db csecset számoltam. Normális ez, vagy vigyem állatorvoshoz?!
2022. jún. 2. 20:31
 15/22 anonim ***** válasza:
25%
13-as vagyok. Na látom megy a nagy túlreagálás, mert le vagyok nullázva. Figyu a közösségnek: ha valaki azt mondja, hogy nem szól be nektek, akkor komolyan gondolja. Nem kellene mindent támadásnak venni, hogy legyen min nyivákolni és önsajnáltatást rendezni.
2022. jún. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
82%

14:


te olvastad a válaszokat?

2022. jún. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
35%
Olvastam. De akárhogyis, le kellett írnom, mert már tényleg röhelyes hogy azt is képesek támadásnak venni, hogyha a fiú fiú, a lány pedig lány. Vagy ha köszönnek nekik. Bár ezt félretéve nem igazán tudok konkrét választ adni. Gyerekkoromban volt egy barátom, akinek volt macskája. Hím macskának nézte, aztán leesett az álla, amikor a "kandúr" megfialt, mert valójában nőstény macska volt. Lehet hogy a kérdezőnél is ez a helyzet?
2022. jún. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a kérdezőt kérdezte, hogy olvasta e...
2022. jún. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Hát, legalább adtam választ is a kérdésre
2022. jún. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

13/17/19


Nincs semmiféle csavar a sztoriban, hím állatok is rendelkeznek mellbimbóval.

A korábbi válaszok pedig arról szóltak, hogy minden emlős embriogenezise nősténynek indul és az SRY génnek köszönhető a férfi nemi jellegek kialakulása az egyedfejlődésnek csak egy bizonyos pontjától.

2022. jún. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!