Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mi baja lehet a macskámnak?

Mi baja lehet a macskámnak?

Figyelt kérdés
Pár napja elkezdett nagyon vadul viselkedni...Nem fogadja el tőlem az ételt, elfut előlem, vagy ha nem fut el, akkor ha hozzá szeretnék érni, megharap, megkarmol, fújtat. Élőtte pedig ő volt a világ legaranyosabb cicája. Imádtam és ő is engem. Állatorvoshoz vigyem el ilyenkor? Vagy “meggyógyul,, előbb-utóbb? 1 éves, kinti , még nem kasztrált, kandúr cica.

2020. jún. 12. 22:34
 1/10 anonim ***** válasza:
10%
Talán veszett lett szegény.
2020. jún. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Erre én is gondoltam viszont nem lázas és nem habzik a szája
2020. jún. 12. 22:57
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
vagy csak beindultak a hormonjai és hímként viselkedik. majd ivartalanitás után szelidebb lesz.. remélhetőleg
2020. jún. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
nyisz-nyisz, és megnyugszik
2020. jún. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%
Valószínű a hormonok miatt összetalálkozott egy másik kandúrral és szerzett pár kellemetlen élményt, plusz nyilván agresszívabb így. Az ivartalanítás nem hülyeség...
2020. jún. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%
Ahogyan az előzök mondják. Az ivartalanítással megnyugszik. Szerintem vitt el a macskát :)
2020. jún. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszolat! Július 3.-án ivartalanítva lesznek már beszéltem a dokijukkal.
2020. jún. 12. 23:54
 8/10 anonim ***** válasza:
73%

De mi van, ha az a 0,1% áll fenn, hogy veszett? Téged megharapott. Ha tüneteid lesznek, már nincs esély a túlélésre. Én felkeresném az orvost. Meg az állatorvost.

Nem, az ivarzás nem magyarázza, hogy hirtelen a gazda ellen fordul egy addig cuki cica.

2020. jún. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ma voltam vele állatorvosnál. Kiderült, hogy volt egy hatalmas kullancs a nyakán (amit nem vettem észre mert fekete cica) illetve volt egy kis láza is. Ezért volt vad. Nem veszett.
2020. jún. 13. 16:33
 10/10 anonim ***** válasza:
Azért az érdekes hogy nem vetted észre a kullancsot. Nekem van egy kiromfekete mscskam. Egyszer simogattam a hátát s éreztem hogy van egy dudirodás, atr hittem pattanás s ahol volt ott szétnyitottam a szőrét s egy zőldes valamit találtam aminek az apró szélei mozogtak. Ahogy ezt meglátta a széleinél fogva megfogtam s kiszedtem a macskából s eltapostam. Anyu mondta hogy kullancs volt s Kormos percekig hálásan dorombolt nekem. Én mibdig megsimogatom a macskáimat, a nyakujat, hasukat, hátukat is s észreveszem ha nem síma a szőrük.
2020. nov. 29. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!