Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A kandúrok milyen eséllyel...

A kandúrok milyen eséllyel örökítik a személyiségüket?

Figyelt kérdés
Van egy 3hónapos kis kandúrom és imádom. Sok macskám volt eddig, de ő kifejezetten bújós dorombolós kis cukiság. Eredetileg az volt a terv, hogy ivartalanítom, de most megfordult a fejemben, hogy legalább egyszer pároztathatnám előtte.

2022. jún. 1. 01:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
50-50% , mivel mindkét szülőtől örökli a génjeit. Párnak keress hasonló tulajdonságú macskát.
2022. jún. 1. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Változó. Hozzam szegődött két fekete kandúr. Valószínű tesók lehetnek, mert szinte majdnem egyszerre kerültek ide egy két nap különbséggel es hasonlóak. Egyiket befogadtam, bújós, kedves, játékos, emberközpontú cica, aki folyton a nyomomban van. Már az ivartalanításon is átesett. A másikat nem tudtam befogadni, mert fél. Mindig megjelenik naponta 2-3 alkalommal, nyávog, hogy éhes, de ahogy közelítek felé, hogy oda tegyem a tányért, szalad is el, mihelyst arréb megyek, eszik. De ha közelítek, azonnal indul el, fél. Így sajnos ivartalanittatni sem tudtam elvinni. Tehát a kérdéshez kapcsolódó, hogy nem tudni milyen személyiség lesz
2022. jún. 1. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%

Semennyire. Fogalmad sincs a felmenőiről, a genetikájáról, a reménybeli anyának még annyira se, nem tudod, mit örökölne a macska.

Ivartalanítsd.

2022. jún. 1. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
47%

Eszed semmi. Az én 3 hónapos macskám is folyton rajtam lógott, rajtam aludt. Aztán nagy lett és azóta le se xarja senkinek a fejét, hozzányúlsz és még odébb megy.

De tegyük fel a tied bújós marad. Édes Istenem, gyere le. Muszáj ehhez feltétlenül keresned egy szuka macskát, hogy felcsinálja és legyen 5-6 kismacskája? Nem lenne egyszerűbb állatmenhelyről egy felnőtt macskát befogadni, aki 100% biztos, hogy bújós?

2022. jún. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
40%
Jó lenne ha az ívartalanít igét helyesen műveltetnétek. Hacsak nem vagytok állatorvosok..
2022. jún. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem ne pároztasd, mert egyrészt nem vagy hozzáértő, így lutrira nagyon mellényúlhatsz, a macskák ösztönből párosodnak, és nem kellemes nekik, rengeteg a kidobott gazdátlan mentett vagy kóborlás közben elpusztult macska, nem biztos, hogy felnőtt korára is megmarad ilyennek, inkább ivartalaníttasd, és fogadj örökbe majd egy mentettet.
2022. jún. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!