Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Furcsán viselkedik a cicám?

Furcsán viselkedik a cicám?

Figyelt kérdés

Van egy négyéves ivartalanított kandúr benti cicám. Négy műszakban járok dolgozni. Amikor nappalos vagyok a telefonomon az ébresztőt úgy állítom be, hogy öt percenként jelezzen ha nem kelek fel.

Viszont a cicámnak van egy különleges tulajdonsága. Ha első ébresztésre nem kelek fel elkezdi harapdosni a fülemet vagy az orromat (nem annyira, hogy fájjon de azért kissé kellemetlen). Addig nem hagyja abba amíg fel nem kelek.



Nem minden reggel csinálja de elég gyakran.

Érdekes viselkedés nem?



2022. jún. 6. 23:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális "kelj már ki az ágyból, és adjál enni" noszogatás.
2022. jún. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Tudja, hogy kellned kell.
2022. jún. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Megszokta, hogy előbb-utóbb arra a hangra felkelsz. Kicsit meggyorsítja ✌ nem kell a szundi 😂
2022. jún. 7. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Vagy csak zavarja a hang.
2022. jún. 7. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én cicám is felugrik az ágyra nyekeregni ha a telóébresztőre nem kelek fel.
2022. jún. 7. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Enyém is, odajön közel, lehajol és beleordít a fülembe🤣🤣🤣🤣

Ezt elkerülendő inkább hozzá fordulok, simizem kábán, akkor levágja magát mellém, neki mehet a pocaksimi, pár perc után "ottfelejtett" kézzel, nekem meg a szundi 🤗

2022. jún. 8. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!