Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy éjszakára egyedül lehet...

Egy éjszakára egyedül lehet hagyni egy 10 hetes kismacskát?

Figyelt kérdés

Jövő héten szombaton el kell utaznom, vasárnap már jövök haza. Nem tudom sajnos magammal vinni és nem találok senkit aki vigyázzna rá.

Ha bezárnám az egyik szobába sok étellel, vizzel és alommal. Lenne baja 1 éjszakára? Aggódom érte, de muszáj mennem :(


2022. jún. 8. 09:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz baja. Mi a 9 hetes cicát hagytuk egyedül, reggel mentünk, másnap este jöttünk. Kaja, víz, alom, játékok voltak mellette, elvolt.
2022. jún. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem persze . Ne csinálj ebből ekkora problémát
2022. jún. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
85%
Nyugodtan,de enni és innivaló legyen elegendő neki,mi vízet több helyre is szoktunk kitenni nekik.Hidd el nem lesz semmi baja.🙂
2022. jún. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A mi cicánkat kb 1 napra szoktuk maximum egyedül hagyni, 24 óra a vízválasztó, annál tovább nem merném. Eddig nem volt vele probléma azon kívül, hogy levert pár dolgot a komódról, ezzel szokta felhívni a figyelmet magára, ha vacsi/reggeli idő van, és nem érkezett még meg az alutasakos a főúr elé :D Nyilván ha nem vagyunk ott, ezen igényeket nem tudjuk maradéktalanul kiszolgálni, kénytelen a dühkitörés után száraz kaján vegetálni.

Szerinteme egy éjszakát ellesz egyedül. Azért próbáld úgy hagyni a lakást, hogy ne maradjon veszélyforrás, ne szorulhasson be sehova, az ablakodt semmiképp ne hagyd bukóra! Nekem egyedül az nem tiszta, hogy 10 hetesnek milyen kaját raknál ki ennyi időre, eszik már száraz tápot? Nagyon pici még... a nedves az ugye megromlik, főleg melegben. A mi cicánk még az anyukájával volt ilyen korában, azért nem vagyok benne biztos, mit ehet a tied, mi három hónaposan hoztuk el.

2022. jún. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baja nem lesz. Kaja, alom, víz legyen nála és olyan játékot hagyj elől, amin nincs madzag vagy valami amit lenyelhet.
2022. jún. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!