Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Valóban ennyire jó a Josera táp?

Valóban ennyire jó a Josera táp?

Figyelt kérdés
Ma mentem szőroldót venni a cicámnak, és az eladó mondta hogy ha normális, minőségi tápot adnék a cicámnak, akkor nem kellene szőroldót vennem neki. Royal Canin tápot eszik kiskora óta, most már a felnőtt változatát. Az eladó lehordta mindennek a Royal tápot, és még többfélét is, a Josera márkát viszont nagyon dicsérte. Feltűnt, hogy szinte csak az van a boltban.
2022. jún. 8. 16:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én csak kutyánál próbáltam, de kizárólag a josera vált be, próbáltunk vagy 20 féle tápot, a legdrágábbakat is, és mindentől fosott, egyedül a joserától nem, így ennél maradtunk, egész életében ezt kapta.
2022. jún. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Elég jó, jobb mint a RC.

RC és Hills tápok közül szinte csak a gyógytápok jók, azok sem a fantasztikus tápértékük miatt, hanem mert adott betegségre lettek fejlesztve és használnak.

2022. jún. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Akkor váltok én is, a cicámnak jó legyen, az a lényeg nekem.
2022. jún. 8. 17:08
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

A royal komolyan mondom whiskas szinten van, de ehhez kepest iszonyatos ara van. Nem is ertem miert nem olvassatok el az osszetevoket, alig van benne hus. Viszont a gyogytapjai jok, a tobbi nem.


Igazabol a josera jobb, persze, mert ennel sok minden jobb, de nem kotelezo ezzel etetni.

Barmit is valasztasz a lenyeg az, hogy mindig olvasd el az osszetevoket es torekedj a magas hustartalomra.

2022. jún. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Abban segítenétek, hogy mi számít jó összetételnek, esetleg konkrét tápokat tudtok ajánlani?
2022. jún. 8. 17:11
 6/11 anonim ***** válasza:
75%

Minél több hús, kevesebb (semennyi) gabona. Nem "hús és állati melléktermék" hanem hús. Kb ennyi. A többi a pénztárcádon múlik.

Én a Real Nature wilderness szárazat veszem, elégedett vagyok ennyi pénzért. Mikor jobban álltam anyagilag, Orijen-t vettem. Tasakos és konzerv között is vannak jók, kb 500+Ft/100g sajnos az áruk.

2022. jún. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Szerencsére bármilyen áru eledelt meg tudok most venni a cicámnak, most váltottam munkahelyet.
2022. jún. 8. 18:26
 8/11 anonim ***** válasza:
Acana, Orijen, Carnilove, Purizon. Kis kiszereleseket erdemes venni, gyakori problema, hogy a silany, izfokozos tap utan nem fogadjak el a jobb minosegut, ami viszont nem tartalmaz izfokozot, nem tudom hogy a RC-ban van-e, de ha valogatos a macska, akkor lehet tobbfelet kell probalni, mire meglesz a befuto. Eleinte pedig keverd a regi tapjaval az ujat, fokozatosan szoktasd at.
2022. jún. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2022. jún. 8. 20:02
 10/11 anonim ***** válasza:
A Josera egy középkategóriás táp, mondjuk felső-közép. Vannak tőle sokkal jobbak, lásd a felettem hozzászólót, a Josera az, ami nálam már megüti a szintet és adnám a macskának, szóval az egészséges minimum.
2022. jún. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!