Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Normális dolog ez egy macskánál?

Normális dolog ez egy macskánál?

Figyelt kérdés
Mikor rájön a kakilhatnék, előtte lebontja a lakást. Szó szerint. Rohangál össze vissza felborzolt farokkal, meg szőrrel, mindenhova felugrál, felmászik az ajtófélfára , ordít, belém harap. Persze mindezt hajnal 3kor csinálja. Nem etetés után. Ez normális dolog?
2022. jún. 10. 04:21
 1/4 anonim ***** válasza:
32%
Ideje venned neki almot
2022. jún. 10. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
#1 jópofa vagy, van neki alom
2022. jún. 10. 06:01
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én elvinném kivizsgálásra, ez arra utal hogy fáj neki a székelés, vagy előtte görcsei vannak.

Inkább székelés után szoktak picit megbolondulni a macskák, mikor megkönnyebbülnek.

A másik hogy tipikusan etetés után mennek vécére.

2022. jún. 10. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Simán lehet hogy túl kemény a széklete, fáj neki vagy kellemetlen az ürítés emiatt. Adj neki alutasakos vagy konzerv kaját is. Két etetésből egyik ilyen legyen, másik a száraz, az az ideális. Főleg ha ő kevesebbet iszik, vannak ilyen cicák...


Én cicám kicsinek, mikor elhoztuk sírt kakilás előtt, pár nap után javult, az állag már nem volt olyan kiszáradt... de az élmény sokáig vele maradt, hónapokig csak úgy kakilt hogy hívott engem ordibálva nyafizva és ott álltam az alom előtt amíg végezte a nagydolgát. Persze már nincs ilyen, semmi gond, évek teltek el azóta.


Tényleg utána szoktak futkosni, néha, de boldogan, mintha nagy súlytól szabadultak volna meg 🤣

2022. jún. 10. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!