Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Eltűnt az 1 éves benti ivartal...

Eltűnt az 1 éves benti ivartalanított cicám. Mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés

Van egy macskám aki benti, de szokott kint is lenni vagy hámmal, vagy szabadon, de akkor mellette vagyok.

Sajnos a szüleim véletlen kiengedték, és nem is mentek utána. Én ekkor dolgoztam, szóval nem voltam otthon.

Ez két napja történt, azóta mindennap körbe jártam a körülöttünk lévő utcákat, de sehol sem láttam. Szomszédok sem látták. Facebookra is posztoltak szüleim, hogy eltűnt, mai nap én is, pénzjutalmat is ígértem. Sokan megosztották, de senki sem reagált. Teljesen tanácstalan vagyok, ilyen nincs hogy elnyelte a föld. Soha nem ment az udvaron kívül, és 3-4 óránál többet nem is szeret kint lenni. Mit kellene tennem?



2022. jún. 10. 08:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ami eszembe jutott, az a plakát. Persze az emberek nagyrésze már facebookon is aktív, és láthatták ott, de lehet hogy egy idősebb ember befogadta, elkezdte etetni és odaszoktatta, stb. Még ezt próbáld meg, sajnos többet szerintem nem tehetsz. Remélem volt benne chip, az még egy esélyed.
2022. jún. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak elkeseríteni,de mi hasonlóan jártunk,csak a miénk sosem volt kiengedve.Egyszer kiszaladt a gyerek lába mellett,nem ment utána.Nem jött haza estig,így mi is kerestük,de nem találtuk.2 nap múlva lett meg a 2.szomszédban,de már nem élt.Lövés nyom volt rajta.Van tippünk ki lehetett,de bizonyítani nem tudjuk.Hazahoztuk,eltemettük.Kívánom,hogy te ne így járj, hátha csak valahova véletlenül bezárták.Többet nem tudsz tenni.
2022. jún. 10. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Plakát a legjobb, elérhetőséggel. Színes fotó lenne jó, fekete-fehér is megteszi, és hozzá egy részletes leírás. Ha meglesz, rakjatok rá elérhetőséggel rendelkező nyakörvet, illetve nem tudom mennyire lehet megengedni magatoknak, de haverom kutyájában van nyomkövető chip.
2022. jún. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
29%

Bocs' de nem hagyom szó nélkül az érdekességet amit írtál :"Van egy macskám aki benti, de szokott kint is lenni vagy hámmal, vagy szabadon, de akkor mellette vagyok."

"Soha nem ment az udvaron kívül, és 3-4 óránál többet nem is szeret kint lenni."


Tehát alkalmanként akár 3-4 órán keresztül kint voltál vele az udvarban és vigyáztál rá?

2022. jún. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mivel szeret kint lenni, de forgalmas út mellett lakunk, csak úgy volt kint ha van vele valaki. Benti macska, csak ki szoktuk vinni. És végig vele vagyok ilyenkor, igen.
2022. jún. 10. 10:09
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, a plakátot ma nyomtatom ki munka után. Köszönöm szépen a segítséget!
2022. jún. 10. 10:09
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is volt hasonló, kiderült, hogy a szomszéd véletlen bezárta a padlásra. Érdemes lenne körbe kérdezni, padlásról, fészerről a szomszédokat, benéznének-e neked, stb.
2022. jún. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!