Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Jól gondolom, hogy a fél...

Jól gondolom, hogy a fél szemet màr hiába adom be neki, ìgy fél nap elteltével? Nem merek neki ma is beadni 1,5 szemet. Várjak vele 2 hetet, 1 hónapot?

Figyelt kérdés

1,5 szem Cestal cat féreghajtót kell kapnia.

Ezzel soha nem is volt gond, tegnap este viszont beadtam neki 1 egészet, és S.O.S. (behívtak dolgozni), ìgy a fél szemet màr nem sikerült megkapnia. Gyorsan próbálkoztam, míg időm engedte, de mikor, ha nem most, nem sikerült és indulnom kellett.


Az egy szem amit kapott, meg nyìlvàn nem hat, a súlya alapján, mint ìrtam is 1,5 szemet kellene kapnia.


2022. jún. 12. 11:24
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

8-as. Lehet kötekedni, vicceskedni...

Csak ebből is látszik, hogy marhára nem tudtad értelmezni,a mit ìrtam. Szerintem macskád sincs, mert mint ìrtam is, lehet, hogy szerinted az a tuti, amit 6-os ìr, képzeld, nálunk nem.

Akkor köszi, mert 3 éve viszont marha ügyes vagyok ezek szerint, és még tegnap is az voltam, mert 3 cicàból most először csak az egyiknek nem sikerült fél tablettàt beadni, azokkal a módszerekkel, amik mindig is bejöttek...


Felfogod miről van szó?

Javaslom ezt a fajta " jópofasàgot" vedd elő olyankor, mikor látod,hogy a paraszt úton útfélen kirakja a sok újszülött kicsit, stb .stb...

2022. jún. 12. 16:04
 12/17 A kérdező kommentje:

Nem adtam be neki.

Minden hónapban kapnak Stronghold cseppet, az is jó a férgek ellen, csak a galandféreg ellen nem, ezért kapnak 3 havonta tablettát (olyankor csak kullancs/bolha elleni cseppet szoktak kapni)

Köv. hónapban megismételjük.

2022. jún. 12. 16:10
 13/17 anonim ***** válasza:
52%
12# Drukkolunk hogy akkor majd sikerüljön!
2022. jún. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Hány kg a cica, hogy 1,5 szem kell neki? 4 és 6 között van ez a mennyiség, de ha a 4hez közelebb van, simán elég lehetett az 1db is!

Amúgy most ez van, legközelebb kap, addig meg nem baj, mert más hatóanyagút is kap! :)

2022. jún. 13. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

4,4 kg a cica.

Persze, nagy baj nem lehet, ráadásul benti cica, bár ez nem garancia semmire---(van kifutója).

Köszi a normàlis hangvételű hozzászólást.

2022. jún. 13. 08:19
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Jaaa, akkor az 1db is simán elég volt, nem kell aggódni! :)
2022. jún. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem jobb, hogy nem adtad be neki, utólag minek.
2022. jún. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!