Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Jól gondolom, hogy a fél...

Jól gondolom, hogy a fél szemet màr hiába adom be neki, ìgy fél nap elteltével? Nem merek neki ma is beadni 1,5 szemet. Várjak vele 2 hetet, 1 hónapot?

Figyelt kérdés

1,5 szem Cestal cat féreghajtót kell kapnia.

Ezzel soha nem is volt gond, tegnap este viszont beadtam neki 1 egészet, és S.O.S. (behívtak dolgozni), ìgy a fél szemet màr nem sikerült megkapnia. Gyorsan próbálkoztam, míg időm engedte, de mikor, ha nem most, nem sikerült és indulnom kellett.


Az egy szem amit kapott, meg nyìlvàn nem hat, a súlya alapján, mint ìrtam is 1,5 szemet kellene kapnia.


2022. jún. 12. 11:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
49%

Mi vaaaaaaan???


Ezt a zavaros leírást 😱


Reggel kellett volna megkapnia a fél tablettát?

Tegnap 1 egész, ma egy fél kellett volna?


Miért nem EGYBEN?


Totál zavaros...

2022. jún. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
2 perc lett volna a másik szemet is beadni. Ha nem vagy mentő vagy tűzoltó, akkor azt a 2 percet még igazán kibírhattad volna. De szerintem mivel kilóra van mérve, beadhatod neki utólag is, kevesebbet kapott elsőre is, mint kellett volna. De akár az orvost is felhívhatod, az a tuti.
2022. jún. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Na akkor tisztázzuk.

Este kellett volna kapnia 1,5 szem tablettát. Egy egészet beadtam, a fennmaradó felet pedig már nem sikerült.

Igen, biztos van, akinek 2 perc beadni, másik két cicámnak pikk pakk beadom én is,de ő nehéz eset, és idő szűkében voltam ( nem 2 percet szàntam rá, jóval többet, de nem sikerült)

Ne kelljen már magyarázkodnom, egyébként évek óta normálisan mindig megkapják, mint minden mást is.

Nem kap keveset, súlya alapján van, amelyik betegtájékoztató 2 szemet, és van, amelyik 1,5 szemet ìr.

Nos, az orvos szerint, 1,5 az ő adagja.

2022. jún. 12. 11:58
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

#3 de én azt írtam, hogy MOST kapott keveset, nem azt hogy máskor keveset kap. Most nem kapta meg az előírt adagot, tehát, kevesebbet kapott.

Egyébként bele teszed a szájába, az ujjadat vízbe mártod és cseppentesz 1-2 csepp vizet a szájába és lenyeli. Neki is könnyebb, ha van mivel lenyelni, plusz így az inger is azonnal jön. Nekem se volt egyszerű sose beadni, de ezzel még 2 percet se vesz igénybe a művelet. De mondom, hívd fel a dokit, az a legbiztosabb.

2022. jún. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Én személy szerint, már nem adnám be a felet, mert eltelt közel egy nap és egyszerre kell a 1,5 tabletta.


Szerintem az úgy nem hat utólag a fél nem adodik hozzá a tegnapihoz.


Legbiztosabb telefonálj oda az orvoshoz.

2022. jún. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
26%

Jézusom de agyon van bonyolitva.


Van a konzerv puha husi, macskáknak ami törökmogyoró méretű gömbökből áll + zselés szaft.


Kinyitod és NEM adsz a cicának pedig érzi az illatát és könyörög.


Pár perc epekedés, nyavogás után a TABLETTÁT (-kat) belenyomod a gömb alakú macskakajába és leteszed neki DE már mutatod is neki a következő falatot.


Gondolkodás nélkül fogja behabzsolni, lenyelni a tablettásat és kapja be a következőt.


Ennyi.


Ez max 3 perc és garantált.

2022. jún. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

6-os, tudod mi itt a bonyolult?Neked a kérdés értelmezése, ami nem az volt, hogy hogyan kell beadni a tablettàt!


Felnőtt cicáim vannak, akik mindig pontosan megkaptak mindent , ami kell nekik.

Volt időm kitapasztalni, hogy melyik cicámat hogyan kell kezelni ( nem minden macskánàl válik be ugyanaz és nem minden macska olyan, mint a tiéd) mit szeret stb...

Most egyikőjük megmakacsolta magát és semmi sem vált be, és nekem nem volt sok időm.

Ne kelljen már élettörténetet ìrnom.

2022. jún. 12. 14:51
 8/17 anonim ***** válasza:
13%

😂 Vicces kérdező :


"Felnőtt cicáim vannak, akik mindig pontosan megkaptak mindent , ami kell nekik."


Értem. Kivéve ha mégsem.


Mert ügyetlen vagy.


Ezért lett a 6. pontban leírva hogy milyen módszerrel garantált.

Pontozd csak le, attól még igaz.

Elbénáztad és még neked áll felljebb.

2022. jún. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Az a helyzet, hogy a legtöbb macska de még a kutyák is képesek rá, körbe eszik a tablettát majd kiköpik. Persze van 1-2 habzsolós, amelyik nem rág csak nyel mint a kacsa, de nehogy megakadjon mert észre se veszi, hogy most valami kemény is van a kajában.
2022. jún. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Hogy döntéttél kérdező beadtad neki a fél tablettát vagy nem ?
2022. jún. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!