Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Két éves fiú cicámat hogyan...

Két éves fiú cicámat hogyan szoktathatnám be kertes házból/udvarból társas házba?

Figyelt kérdés
2010. szept. 19. 15:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Először is ivartalanítsd, ha még nem tetted meg. akkor a kóborlós kedve megszűnik, ez sokat segíthet.
2010. szept. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vegyél neki olyan dolgokat amivel le tudja magát foglalni (kaparók,kuckók stb) +játsz vele te is. Na és persze az ivartalanítás. Ezek után nem nagyon akar majd elkóricálni
2010. szept. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nehéz lesz, az én cicám nem bírta ki. Reggeltől estig nyávogott, hogy ki akar menni pedig ivartalanított. (Szintén 2 éves).

Így végül újra kiengedtem, de nagyon "megbízható", sosem megy messzire. Elsőn lakom, csináltam neki létrát kis terasszal, úgyhogy amikor akar haza tud jönni.

2010. szept. 19. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mi negyedikre költözünk, és most kétségbeestem. Szegeden nem merem kiengedni az utcára, ráadásul eddig kertes házban élt.
2010. szept. 19. 17:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sehogy. Egy két éves kandúr cica, aki megszokta, hogy kint jöhet-mehet ha akar, nagy eséllyel be fog kattanni még akkor is, ha ivartalanítod. Két éves korában ivartalanítani egy kandúrt, már az is necces.
2010. szept. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!