Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért kopaszodhatott le a...

Miért kopaszodhatott le a macskám háta?

Figyelt kérdés
Szép fekete macska volt. Elsárgult a hátán a szőr, aztán teljesen kihullt és most a háta egy hatalmas foltban kopasz

2022. jún. 17. 22:21
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem is tényleg az lenne a legjobb megoldás, ha elviszed orvoshoz. Lehet, nem látszik rajta seb, de előfordulhat, hogy valami komoly baja van szegény cicának.
2022. jún. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
80%
Legalább ha úgy írsz róla hogy "macskám" foglalkozz is vele.
2022. jún. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
66%

Van "macskád" de sovány, rühes, valószínűleg oltast se kapott ha ennyire vigyázol rá. Megsúgom: neked nincs macskád, max néha eteted.


Amikor az utcáról mentett macskám füle gombás volt, állatorvos 5000, immunerősítő 1000, gombaölő sampon 4500, állatorvos kontroll 5000.


De hagyd nyugodtan hogy kihulljon az összes szőre a macskának, majd lesz másik, úgyis most van kiscicadömping, nem?

2022. jún. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
90%
Az én cicámnak is volt hasonló gondja. Én elvittem dokihoz, amint csomósodni kezdett a szőre, mert az volt az első tünet. Csináltak egy laborvizsgálatot és pajzsmirigy túlműködést mutatott. Vidd el te is dokihoz!
2022. jún. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
74%

Arra gondolsz, hogy LEÖNTÖTTÉK valamivel a macskád és szrsz orvoshoz vinni?

Remélem téged is így fognak kezelni, ha ellátásra szorulsz. Jó lesz neked a netes válasz is, nem kell orvos.

2022. jún. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm a semmit meg a sok semmit
2022. jún. 18. 10:34
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan nem értelek. Honnan tudhatná bárki, hogy mi a baja a macskádnak? Még képet sem csatoltál, de képpel együtt sem tudnánk megmondani. Fel lett sorolva egy csomó potenciális indok:pajzsmirigy-túlműködés, rüh, élősködő, allergia - ezek már önmagukban adtak valamilyen választ a kérdésre, szóval nem értem miért pontoztál le mindenkit végig. És ki tudja, lehet, hogy egyik sem, hanem egy ezredik az oka. Vagy azt vártad, hogy valaki majd felajánlja, hogy megkuruzsolja a macskádat ingyen? Egy állat sajnos felelősség és nagy pénz, különösen, ha beteg, diagnosztizálni meg gyógyítani állatorvos tudja csak, ha tetszik, ha nem.
2022. jún. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
87%
Figyelj. Tényleg nem rosszból mondjuk ezeket, vagy azért, hogy bántsunk téged. Mi jót akarunk neked és a macskának is egyaránt. Azt tanácsoljuk, hogy vidd el állatorvoshoz, amíg még nem késő. Ezt vagy megfogadod vagy nem. A döntés a te kezedben.
2022. jún. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Az utolsó két komment normális volt.

De többi az csak kötekedés. Megfogom nézetni a dokival.

2022. jún. 18. 13:14
 20/21 anonim ***** válasza:
84%

Áruld már el kérlek, hogy mi a kötekedés abban, hogy leírtam, hogy az én cicám is hasonló gondokkal küzdött és kiderült, h pajzsmirigyes?

14es voltam.

2022. jún. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!