Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hazatalálhat egy eddig csak...

Hazatalálhat egy eddig csak benti idős cica, aki csak pár napja lakik az új helyén?

Figyelt kérdés

Kertes ház. Sajnos nem látom sehol, ráadásul én is idegen vagyok a számra, szóval nem is tudom, hogy keressem.

Szerintetek van remény, hogy előkerül?


2022. jún. 21. 13:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismeri a helyet, minek alapján találna haza?
2022. jún. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Uj haz, uj gazda - nem kotodik semmihez, nagy ra az esely hogy nem fog hazamenni. Ha nincs messze a regi haz, lakas ahol lakott, talan oda visszamegy.
2022. jún. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Másik városban lakott. A gazdija is itt van, meg egy csomó bútor, ruha stb szóval a szagát éreznie kell.
2022. jún. 21. 13:57
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet jó kimenetele a dolognak. Nálam 3 hónapja volt a cica, 80 km-ről hoztuk. Kivittem sétálni, de kicsit laza volt a hám, megijedt és annyit láttam, hogy felugrik a levegőbe, mire leesett a póráz, nem volt rajta macska, kifordult a hámból. Elrohant, be a bokros, fás területre. Persze minden módon kerestük,semmi. Kb. egy hónap múlva azt láttam, hogy ott ül a házunk mögötti bokor alatt. Csapdával befogtuk. Soha nem derült ki, hol volt. Nem kóborolt, mert szép tiszta volt a bundája, alig fogyott. Szóval 100 szónak is 1 a vége: ne add fel.
2022. jún. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem.


Nem véletlenül mondják hogy új helyre költözéskor 3 hétig nem szabad kiengedni a macskát.

2022. jún. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mi sem szerettük volna kiengedni, de sajnos a gazdija beteg, nem igazán tudja, hogy mit csinál és kikergette. Annyira remélem, hogy valahol a közelben marad. Szomszédoknak szóltam, többet nem nagyon tudok tenni sajnos.
2022. jún. 21. 19:55
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen. Az enyém már az első nap kiszökött az új helyről, de késő este vissza is tért, igaz, rémülten.
2022. jún. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!