Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Megpróbáltam segítene egy...

Megpróbáltam segítene egy elütött cicának az út szélén, elakartam vinni állatorvoshoz. Oda mentem, felvettem és nagyon szétkarmolt, utána elfutott, lábaival nem láttam semmi problémát, egész egyenesen futott. Nem is volt akkora nagy baja?

Figyelt kérdés

Elején nagyon kábának, sérültnek tűnt. Utána mikor felvettem olyan erősen kapálózott hogy nem bírtam tartani. A szemei körül úgy nézett ki mintha tiszta fekete csipa lenne, lehet az száradt vér volt? Lehet nem is volt elütve csak ott feküdt?

Bocsi, ha túl hosszú lett csak kíváncsi vagyok mi a legrosszabb ami történhetett



2022. jún. 23. 14:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
15-20eFt a google szerint a veszettség oltás darabja. Hogy mi vaaan?? Ezeknek kajak ingyen kéne járni, ha baleset van!!!
2022. jún. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
11-es: Amikor nekem legutóbb tetanusz kellett cirka 4 éve, akkor még azt is nekem kellett megvennem és bevinni a háziorvosi rendelőbe, hogy a doki beadhassa. (Az mondjuk nem volt tizenezer, de korábban az is alapból járt, mert még amikor megelőzőleg kaptam, szó se volt ilyesmiről. Igaz, ott nem a háziorvos adta be, hanem ambulanciára kellett mennem.)
2022. jún. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!