Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Brit (rövid szőrű), skót vagy...

Brit (rövid szőrű), skót vagy szfinx cicát szeretnék, nem akarom őket ivartalanítani, hol tudnák beszerezni így cicát ahol nem igénylik az ivartalanítást?

Figyelt kérdés

2022. jún. 26. 11:39
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Szaporítónál, úgyhogy remélem van párszázezred tartalékban az összes örökölt és nem szűrt betegségüket kikúrálni.
2022. jún. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Miért ne tennéd :D
2022. jún. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Normális tenyészet nem ad el ivaros macskát ivartalanítási kötelezettség nélkül csak úgy magánembereknek. Inkább csak más tenyésztőknek, kb 3x drágábban.
2022. jún. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Majd ha megunod hogy a kandúr miatt bűzleni fog a lakás a macska húgyszagtól, a nőstény vernyogásától meg nem tudsz aludni évi 2-3 alkalommal heteken keresztül, akkor meggondolod magad 😂😂😂
2022. jún. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Tenyésztőtől így nem fogsz kapni, marad a szapi, aki 20ért árul "brit macskát" akcijósan.
2022. jún. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Minek, a brit és skót amúgy is agyon van szaporítva. Szapitól tuti nem vestel egészségeset. Olvass utána Sarkadi Krisztinának például.
2022. jún. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%
Menhelyi cicám van, meg 3 mentett kutyám. Fajta jellegűek tehát nyilván szaporítótól származnak. Egyiknek sincs betegsége. Persze értem én, hogy ne támogassuk őket, de nem is olyan régen gyakorlatilag csak szaporítótól vett mindenki házi kedvencet, mégis az esetek többségében ha normálisan voltak tartva nem jöttek az állandoán emlegetett betegségek.
2022. jún. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez mind szerencse kerdese. Nekem szaporitos tacskom van, fajtamentestol. Szamitottam ra, hogy lesz baja, de azert meglepett, hogy ennyire. Mar gond van a gerincevel, szemevel, pedig csak 3 eves.

A szivem szakad meg erte, de persze nalam megkap minden segitseget, hogy teljes eletet elhessen, amennyire lehet.


Szoval abszolut a szerencsen mulik, hogy egy szapis allatnak lesz-e oroklott baja vagy sem.

Apukamnak egesz eleteben vizslai voltak, egy sem tenyesztotol, mind 14-15 evesen halt meg, addig allatorvost is csak oltaskor lattak. Szoval van ilyen is, de ettol fuggetlenul en senkit nem biztatnek arra, hogy szapitol vasaroljon.

2022. jún. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Lelkiismeretes tenyésztő nem fog neked ivaros macskát adni,ivartalanítási kötelezettség nélkül, úgyhogy maradnak a kétes etedetű szaporítók...
2022. jún. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
#8 nekem is tacsi az egyik, ő 4 éves
2022. jún. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!