Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A Macskám kb 3 hónapos lesz...

A Macskám kb 3 hónapos lesz és nem tudok rájönni hogy játék közben miért morog és miért borzolja fel a farkát. Olyan mint ha ideges lenne minden játékra. Ha közelébe megyek megtámadja a lábam. Miért csinálja ezeket?

Figyelt kérdés
2022. jún. 28. 01:43
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Mert macska.
2022. jún. 28. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mióta van nálad? Lehet még fél. Zajosak a játékok? Ilyen csengős, zörgős cuccoktól megijedhet.


De lehet számára ez tényleg csak játék, kevés az infó, ezt látni is kellene :)

2022. jún. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 csakénvagyokaznyugi ***** válasza:

nekem 2 cicám van, az egyik nyugisan játszik, a másik pedig mindenre vérszemet kap, morog, támad, harap, stb. Hogyha a másik cicám odamegy hozzá, hogy ő is játszana, mégjobban elkezd morogni, fél hogy elveszíti a "zsákmányt", pedig nagyon bújós, nem tudom levakarni magamról :D ő ilyen, előjön az ösztön, végülis ragadozók, normális szerintem, hogy morog.

Barátnőm cicája is morog játék közben.

2022. jún. 29. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
2hete van nálam a cica és éjszaka kezd játszani nagyon durván akkor mind 1 mi az csak játszik morog fel borzolja a farkát de 2jatek az ami zorgos a többi sima anyagos játék.volt macskám de ilyet nem csinált egyik sem
2022. jún. 29. 11:16
 5/8 csakénvagyokaznyugi ***** válasza:
ő ilyen :D enyém evés közben is morog.
2022. jún. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azóta milyen kerdező? :)
2022. aug. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ugyan olyan valamikor még ránk is ideges és nekünk akár jönni 😂 folyamat ideges mindenre fel pörög nagyon 😁 de már megszoktuk 🥰
2022. aug. 7. 21:21
 8/8 anonim ***** válasza:
Cukiii
2022. aug. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!