Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kóbormacskákat hogyan lehet...

Kóbormacskákat hogyan lehet távoltartani?

Figyelt kérdés

Nyaralunk (külföldön) és sok a kóborcica. Még ha csak 1-2 lenne ok, etetném is, de legalább 5-6 cica sündörög itt állandóan és alkalmasint be is jön a lakásba nem csak a földszintre, de még az emeleti erkélyen keresztül is bejön ha nyitva az erkélyajtó.

Párom allergiás a macskaszőrre.



2022. jún. 29. 09:56
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
58%

Létezik szúnyogháló, macskaháló.

Teraszra mi kerítés hálót tettünk fel, marketplacen szoktak lenni olcsón/ingyen.

2022. jún. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
80%

De nyaralnak,ha jol ertem, tehat felesleges ilyeneket ajanlani, mert minek, nem az o hazuk.

Csukva kell tartani az ajtot, egyebkent is csak a meleget engeded be. Ejszaka meg nem tudom, izles kerdese, de en nem merem nyitva hagyni az ajtot, barki bejohet.

Ha az ablak meg bukora van nyitva, akkor nem hiszem, hogy bemasznak.


Parod meg vegyen gyogyszert, ha annyira allergias, hogy a kinti macskak is zavarjak, mast nem nagyon tudtok most tenni szerintem.

2022. jún. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
74%
Az se kicsit durva, hogy valaki a nyaralás alatt a helyi macskákról panaszkodik a gyakorin ahelyett, hogy élményeket szereznének. :D
2022. jún. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Mindig az árnyékos oldalon van nyitva az ablak, erkély. Egyik sem nyitható bukóra.

Egyébként ezek akrobatikus macskák, azt se gondoltam, hogy felmegy az emeletre kintről. A slaggtól nem riadtak el hosszútávon.

Köszi az ötletet, az ecetet, beteszem spriccelőbe, aztán adok nekik.

Tök jól nyaralunk, de a macskák akkor is idegesítően szemtelenek 🐈🐈‍⬛🐈🐈‍⬛🐈🐈‍⬛🐈👻.

2022. jún. 29. 13:54
 15/18 Kólauborkával ***** válasza:
100%
Az mindegy, hogy árnyékos-e vagy sem. Kint a levegö meleg, ezt te beengeded a lakásba, felmelegíti a falakat, majd este meg szépen adja le a höt…. Szóval rossz ötlet jó szigeteléssel a nyitott ablak.
2022. jún. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
12es , én ezért is írtam, hogy csukja be az ajtót, jót úgy sem tesz vele ...
2022. jún. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Értem, hogy mit írsz, de én nem bírom zárt ablaknál, ajtónál.

Nem szigetelt ház, régebbi építésű. Még június van, nem vészes bent.

2022. jún. 29. 19:15
 18/18 A kérdező kommentje:

Mégis be kell zárnom az összes ablakot. Tegnap este 10-kor nézem a TV-t nyugiban, aztán egyszer-csak silent üzemmódban lopakodik a “fekete párduc 🐈‍⬛“ 😤😤😤.

Bejött az egyetlen nyitott ablakon, kergettem az egész lakásban mire végre kiment 🐈‍⬛👻👻👻.

2022. jún. 30. 11:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!