Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az alutasakos macskaeledeleket...

Az alutasakos macskaeledeleket nem szabad meleg helyen tárolni?

Figyelt kérdés
A kamrában tárolom, egy szekrényben, ami kint van, de a hőség miatt most ott is 28 fok van. Sajna a házban sincs klíma, itt is meleg van. Van pár doboz, nem szeretném ha megromlana. Inkább vigyem le a pincébe? Ott hűvös van

2022. jún. 30. 23:10
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem inkább vidd le a pincébe, az a biztos. Ott tuti nem fog megromlani :)
2022. jún. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
Pince. Vagy hűtő. Aztán megmelegíted (mikróban pár másodperc) vagy kiveszed hamarabb, mielőtt odaadod neki.
2022. júl. 1. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mikróba ne tedd, fémes bevonat van a tasak belsejében, tönkremegy a mikró.


Inkább dobd melegvízbe. De amilyen meleg van a cica még hálás is, ha hűvöset ehet.

2022. júl. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Vidd a pincébe, ott csak nincs annyira hideg hogy utána meg kell hogy melegítsd

Ha pedig igen akkor szerintem mielőtt megeteted egy tíz perccel vedd elő és már nem lesz annyira hideg

2022. júl. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem.suabad, megromlik
2022. júl. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bontatlanul elvileg nem lehet baja. Nekem sajnos se kamrám, se pincém nincs és 35 fok van a lakásban.:( A bontottat azonnal hűtőbe teszem, de az meg annyira hideg, hogy majdnem megfagy. Etetés előtt kb. 15 perccel kiveszem, hogy felengedjen kicsit, ha mégis túl hideg, picit megmikrózom. Természetesen alu doboz és tasak nélkül...
2022. júl. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!