Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám bosszúból csinálta ezt?

A macskám bosszúból csinálta ezt?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem az állatokat, de nem tudok kijönni a szüleim macskájával. Szerintem utál engem. Néha ott vagyok egy hetet. Ma is megfürösztöttem, hogy ne legyen annyira melege, erre befosott a szőnyegemre, utánna kiszaladt. Ha meg szeretném simogatni belém harap és megkasmol. Sosem bántottam, miért csinálja ezt velem? Van, hogy benyávogja magát a szobámba dorombol egy kicsit és utána be*arik a sarokba. Annyiszor eljátszottuk ezt, le is klóroztam, hogy nehogy azt higyje, hogy az a wc. Mindig megbocsájtok neki, de minidg szembesülök vele, hogy rosszul tettem. Idegesít, hogy ennyire hálátlan és zavar, hogy ennyire utál, pedig nem csináltam semmit. Alapjáraton szeretnek az állatom van két kutyám és egy cicám, velük semmi ilyen probléma nincs. Mégis miért bánik velem így?

2022. júl. 1. 12:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 5-ös!

Ha nem beszélsz arabeusul, ne beszélj arabeusul.

Macskamentéssel foglalkoztam elég sokáig, jelenleg is két mentvényem van, plusz egy "saját". Szóval, de, volt macskám, van macskám. A macska nem bosszulkodik, attól, hogy te nem érted a viselkedését. Informálódj először, olvass többet a témában. Ja, és lehetőleg ne antropomorfizáld az állatokat viselkedés alapján, mert totál tévútra fog vinni, nem csak a macskák esetében!

2-es voltam.

2022. júl. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A macskál nem ismerik a bosszú fogalmát.
2022. júl. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
55%
Te hány éves vagy? Olyan 8 körül lehetsz.
2022. júl. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!