Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Legális így macskát adni?

Legális így macskát adni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Néhány nappal ezelőtt fogadtam örökbe és macskát, az előző gazdája szerint kitűnő egészséggel, amint megkaptam láttam hogy tele van bolhával, később pedig hogy Férges, egyiket sem említette a hölgy akkor sem mikor hoztam. Már féreghajtót adtam neki és egy alapos fürdőt+bolha nyakörvet, nyilván ha elhoztam gondját viselem meg stb, de azért ezt lehetett volna közölni is.



2022. júl. 1. 22:23
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Ezért kell kitöltött garanciajeggyel kérni.
2022. júl. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Savlekotő ***** válasza:
87%
Akkor nem tudott volna meg szabadulni tőle, sokan csak szaporitanak kutyát macskát és hat hetes kölyköket is oda adnak akiknek még szopniuk kéne,sokan meg csak le passzolnak a megunt vagy beteg allatukat
2022. júl. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%
Csinalnak ennel cifrabbakat is, csak hogy szabaduljanak a felesleges szaporulattol, mert az ivartalanitas luxus, ugye.
2022. júl. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
14%
vissza kell kuldjed javitasra, EUban engedelyezett
2022. júl. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
72%
Ezért nem kell szaporítótól macskát elhozni, akkor is támogatod vele ha ingyen volt, mert tudja hogy úgyis el tudja passzolni a szaporulatot. Csak is tenyésztő vagy állatvédők. Mindketten tényleg csak egészségesen adják oda.
2022. júl. 2. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!