Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan tudnám a kiscicámat az...

Hogyan tudnám a kiscicámat az alomhoz szoktatni?

Figyelt kérdés

2022. júl. 2. 20:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Belerakod, megmutatod neki hogy lehet kaparni és ott hagyod
2022. júl. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

a macskák ösztönösen azta helyet keresik ahol el tudják kaparni majd a cuccot, igy gyakorlatilag csak meg kell mutatni neki az alomtálcát(de lehet magátol is megtalálja amugy) És egyből az almot fogja használni


Nem kell szobatisztaságra tanítani


A macskák már csak ilyen tisztaságot kedvelő okos állatok.

...A kutyákkal ellentétben, azokkal sokat lehet szívni mire felfogja hogy ne fosson össze mindent mert rendszeresen leviszed majd ahol el végezhetia dolgát

2022. júl. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Beletelhet azert egy kis idobe, de ra fog jonni, nem mindig tudjak elsore. Az en cicamat 3 honaposan fogadtam orokbe, o is kinti volt, nalam benti lett. Neki kellett 2 het, mire nem volt baleset es csak az alomba vegezte a dolgat.
2022. júl. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az összes eddigi macska egyből az alomba tette. Kinti cicának homokot (vagy amibe addig pisilt kint) kell berakni. Azonnal tudják mi a szitu.


Mostani cicánkat anyukája semmire se tanította, mert padláson rejtette előt a tesókkal, akkor hozták le először mikor elhoztuk, és itt oda wc-ztek ahova csak akartak.

De beletettem az alomba, nem értette, nem wc-zett, fél nap után, megfogtam a lábát, kapartam vele együtt, megmutattam hogyan kell... És már mint is a pisi, meg utána az elkaparás.


Itt vannak tippek: [link]

2022. júl. 2. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én csak beletettem az alomba és onnantól oda végezte a dolgát. Egyik ismerősömnél először a szőnyegre kakilt, aztán a kakiját beletették az alomba és onnantól tudta.
2022. júl. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!