Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Érdemes 1240 grammos kutyatápo...

Érdemes 1240 grammos kutyatápot adni a felnőtt macskámnak?

Figyelt kérdés
Kb. 3 napra elég és csak 240 forint
2010. szept. 20. 19:08
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
A macskáknak nem szerencsés dolog kutyakaját adni. A kutyakajában sokkal kevesebb a fehérje,a macskáknak pedig szükség van a sok fehérjére!
2010. szept. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:

[link]

A cica szívének működéséhez, és jó látáshoz is szükséges a taurin, ami a kutyatápban nem található meg.

Teljesen más arányban van szüksége egy cicának tápanyagra mint egy kutyának.

Az állatorvosok is azt mondják, hogy nem szabad. kutyatáppal etetni egy macskát.

Ha nem akarod megölni szegény állatot, akkor inkább ne adj neki más egyednek való tápot.

2010. szept. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Én is adom a macskámnak, mégsincs semmi baja tőle. Mellé adj neki főtt csirkehúst (mellcsont, farhát, nyesedék, belsőségek).

A taurin hol fedezhető fel az élővilágban? Ezek szerint a rágcsálókban van?

2010. szept. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
2010. szept. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

amúgy, ha pl. Ha Eukanubával etetsz akkor a napi etetési költség egy 4 kilós macskára 73 Ft.

Ha azt beszorzod hárommal (ahogyan a kérdésben van) Az három napra 219 Ft. Na jó kerekítsünk. 220.-

2010. szept. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Te tudod, hogy megeszi-e? Az enyém fintorogna ha kutyakaját adnék neki. Egyszer valaki hozott neki tescosat (mikor a lelkére kötöttem, hogy ne hozzon semmi gagyit), a macska szabály szerűen undorodott tőle. Közelebb hajoltam a tányérjához és hallottam, hogy erjed az egész, meg habzott. Gusztustalan, azóta a legjobbat kapja. Nem azért van macskám, hogy sz.rral tömjem, hanem, hogy gondoskodjak róla.
2010. szept. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Macskáim tápját Versele-laga cég gyátja, Lara

Különféle ízesítésben gyártják, itt az állatpatikában lehet kapni, 3 kg -os kiszerelésben, ami 2000ft, ez 1 napra 66,666

3 napra 200ft ez sokkal jobban megéri mint bármi ás rossz minőségű táp.

Ennek nagyon jó illata van, és a cicáim is imádják.

2010. szept. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!