Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit nem adhatok a macskámnak...

Edus:) kérdése:

Mit nem adhatok a macskámnak enni?

Figyelt kérdés

mindent megeszik! borsó, kukorica, pogácsa mazsola(kedvencek)

tojás hab, süti krémek (savanyú, édes) mogyoró,

2éves és 1.5 éve eszi ezeket, és semmi baja nincs tőle!


2011. okt. 25. 16:24
 1/6 anonim ***** válasza:
enyém is mindenevő:) nem tudom szerintem csak az lenne az egészséges ha a saját enni valóját kapná! Úgy tudom hogy csokit nem nagyon szabad!
2011. okt. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ennyi mindent eszik? Csokit nem szabad adni neki egyébként. Lehetőleg az urántartalmú ételeket is mellőzzük :D
2011. okt. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az enyém a piskótáért van oda :)))

Csokit, szőlőt, valamelyik nyers zöldséget nem szabad adni neki.

2011. okt. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek! akkor a mazsola? azt sem szabad?
2011. okt. 25. 19:55
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a mazsolátol nem lesz baja .. nekem 3 cicám van ők is mindent megesznek .. ugyhogy .. :)
2011. okt. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Minden,nem macskának készült táp ; csirkecsont,halszálka ; csokoládé és különféle édességek ; kakaó (a csokoládés és a kakaó is tartmazza a teobromin nevű alkaloidot,amely mérgező hatással bír a macska szervezetére) ; savanyúság ; földimogyoró ; füstölt és fűszerezett kolbászfélék ; szalonna ; lekvár ; kompótok.
2011. dec. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!