Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek ha 3 hetes kiscica...

Mit tegyek ha 3 hetes kiscica alig eszik?

Figyelt kérdés
2010. szept. 20. 21:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Orvoshoz kéne vinni...
2010. szept. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
csak hétvégén tudom elvinni,de addig mit csináljak vele????
2010. szept. 20. 21:40
 3/6 anonim ***** válasza:

hát ha addig nem oldod meg a problémát akkor nemes egyszerűséggel éhen fog halni.

Kérdéseim: Hol az anya macska? Hány cica van? Ha alom van a többi eszik csak ez az egy nem? Mióta nem evett?

Javaslatom: Ha nincs anyacica dajka cicát kellene keresni és becsempészni az alomba. Ha ez nem megoldható akkor állatpatikában lehet kapni tejpótló tápszert (nálunk csak receptre de na nagyon könyörög valaki akkor kiadják, volt már rá példa) ha nem adnák ki recept nélkül akkor vegyél kisbabának való 1-es tápszert (0-6 hónapos korig) A legjobb a HA-s de ha nem jutsz hozzá (nem minden patikában van) akkor a sima is jó. A lényeg hogy laktóz mentes kaját kapjon a kismacska ezért kell az anyatej pótló tápszer és nem a tehéntej.

Ha meg van akkor az előírás szerint elkészíted és egy nejlon zacskóba öntöd, az egyik csücskét picit kilyukasztod (tű/fogpiszkáló) és azzal eteted. Macerás mert 3 óránként etetni kell. Mellé vizet is jó ha adsz napi legalább 1x ugyan ezzel a technikával.

Remélem tudtam segíteni!

2010. szept. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Azt továbbra sem értem, hogy miért nem viszed rögtön orvoshoz, de legalább egy állatpatikába menj el és vegyeél neki valamilyen energiát+vitaminokat adó pasztát,

pl:Nutri-Plus gel [link] , illetve kismacskáknak való tápszert. Ha nem eszik-iszik ki fog száradni és eépusztul...

2010. szept. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
suliba járok ezért nem tudom elvinni hétköznap orvoshoz,fressnapf-ba vettem neki tejpótlót most azzal etetem fecskendővel
2010. szept. 21. 18:46
 6/6 A kérdező kommentje:

a kérdésekre a válasz:

itt van az anyja de nem eszik rendesen még igy se,kitapintható a gerince szegénynek.

4en vannak,a többi szép,csak ő nem akar enni rendesen és ezért vékonyabb és kisebb is,adtam neki sima tehén tejet amig csak az volt,hogy ne halljon éhen.

2010. szept. 21. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!