Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Jó almot használok, mégis...

Jó almot használok, mégis érezni a lakásban a szagot, ha nincs egész nap nyitva az ablak. Mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés

2 macskám van, 50 m²-es lakásban és ha nem hagyom nyitva az ablakot, munka után,amikor érek haza, érzem a büdöset enyhén. Egy macskánál nincs ennyi bűz, de kettőnél jobban érezni. Tapasztaltam, mert amikor az egyik eltűnt, nem is lehetett szagot érezni. Minőségi almot használok, már napi 2x almolok, mégis van ez a szag. Van légfrissítő is, több is, de valamelyik állandóan lemerül, kifogy és akkor se nyomja el mindig a szagot. Éjjel nappal nem fogok szellőztetni, mert fázós vagyok. Vettem alompúdert, ami illatosít, de ha a macska wcre megy és nem egyből van takarítva, szaga van. Gondolom ha az ember menne wcre és nem húzná le, akár csak a vizeletet is, annak is lenne szaga,mert nincs eltüntetve.

Rendes kaját kapnak, nem is tudom mi lenne,ha olcsó fajtán élnének.. kb oroszlán szag..

Hogy lehet ezt a dolgot megoldani?


2022. júl. 9. 22:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
58%
Másik alom, valószínű a pisis alom szaga érződik.
2022. júl. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Pl ilyet esetleg?


[link]

2022. júl. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Tigerniot használok, csomósodó. Van illatosított is. Azt hiszem most is az van.
2022. júl. 9. 23:12
 4/17 A kérdező kommentje:
2022. júl. 9. 23:13
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ivarosak a macskak? Ket ivartalan cicam van, ket zart macska wc-vel, 60 negyzetmetmeteren. Legolcsobb aldis almot hasznalunk, semmi szag nincs.
2022. júl. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Ivartalanol. Elfelejtettem írni.
2022. júl. 9. 23:22
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél zárt macska wc-t.
2022. júl. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Az van.
2022. júl. 10. 00:08
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
A tigerino alomról, pláne az illatosítottról pont rosszak a vélemények. Válts másikra.
2022. júl. 10. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Szintén 2 cica, 2 wc, egyedül közvetlen kaki után érzem, hogy történt valami, máskor soha. A legnagyobb melegben sem, ha szökőévente egyszer itthagyjuk őket egy éjszakára és 2 nap után szedjük ki, akkor sem.
2022. júl. 10. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!