Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskátoknak vannak furcsa...

A macskátoknak vannak furcsa szokásai?

Figyelt kérdés

Van egy macskám. Úgy viselkedik, mint egy igazi díva. De ettől eltekintve is van pár furcsa szokása.

Például, szó szerint szivacs fétise van. Állandóan ellopja a szivacsot, ezért már el kellett rejteni előle. Vagy csak a fürdőkád csapjából folyó vizet hajlandó meginni, s addig nyávog, míg nem megyünk megnyitni neki.

De van egy félelmetes szokása is, hogy figyeli az embert amíg alszik. Pedig amúgy elég antiszociális, nem szereti ha simogatják vagy ha bárki 1m-es körzetébe kerül.


A ti macskátoknak is vannak ilyen jellegű szokásai?



2022. júl. 11. 21:12
 1/6 anonim ***** válasza:
41%
A mi macskánknak az a szokása h, májustól októberig nem jön haza..Már 2 hónapja nem jött haza de tegnap láttam a házunktól 300-400 méterre..Mindig ezt csinálja..9 éves ivartalanított nőstény macska..
2022. júl. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

1,Akkor az már rég nem csak a ti macskátok,valaki máshoz jár be.. :D


A miénk eszi a műanyagot.Én nem tudom ennek miféle fétise van,de minden ami zacskó,szatyor,vagy a 6-os üdítők csomagolása az neki kell,ő azt meg akarja enni.

Aztán persze kihányja.Próbálom mindig eltenni előle (bár ajtókat tud nyitni,szóval sok lehetőségem nincs),de ha elfelejtem hogy ilyen ritka hülye egy macska akkor sajnos lenyeli a darabokat vagy épp egyben a kisebb kiflis szatyrokat,majd pár keserves nyávogást követően jön vissza.

Doki szerint semmi baja,csak rossz szokás és gyakori..


A másik pedig: mióta ivartalan elfoglalta a kutyám nappaliban lévő fekhelyét,és teljesen kitekeredve,össze vissza lábakkal,felmutatott hassal alszik benne.

2022. júl. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha lenyírom a füvet,és kiöntöm a fűnyíróból, mindig odafekszik a közepére. Mert a bomló fű meleg.
2022. júl. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Konyhai papír kéztörlőt mindig szétszedi ha az asztalon hagyom :D Szemcsepp, Orrspray doboz is mindig a földön végzi.

Másik cicám az bármikor kinyitok egy újságot olvasni, fogja magát belefekszik az újság közepébe :D

2022. júl. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Katona Dius ***** válasza:

Az egyik cicám ak az a szokása,hogy odafekszik az ablak párkányra és hallgatja a madarak csicsergését. El is kezdte leutánozni. Már olyan jó benne, néha hirtelen azt hiszem,hogy egy madár szökött be a házba.

A kisebbik meg imádja levadászni a fülhallgatómat, aztán mint aki egy óriást győzött le, teljes büszkeséggel hozza nekem oda.

De pl múltkor vágtam a pici (fél éves) karmát, és rinyált,mert lefogtam,hogy ne mocorogjon,nehogy többet vágjak le,mint kéne. A nagy teljesen rosszul volt,hogy bántom az ő pici kis lányát (a kicsit úgy fogadtuk be) és szó szerint ki akarta venni a kezemből a kicsit.

A kicsi meg szeret cumizni a nagyon,mind a mai napig. A lökött csaj meg hagyja, azt képzeli, ő az anyukája.

Imádni valóak,de elég dinkák.

Illetve a nagynak van az a cuki szokása, és olyan jókat szoktam neki nevetni...

Bepofozza férjem papucsát a szoba közepére, nekifutásból ráugrik, és ugy szánkózik át a szobán.😄

2022. szept. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!