Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicák tudnak egymásnak...

A cicák tudnak egymásnak puszit adni?

Figyelt kérdés

2022. júl. 12. 19:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Emberi értelemben nem.
2022. júl. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Úgy mint az emberek, nem, de ha azt annak veszed, hogy megnyalja vagy az orrával odadörgölőzik, akkor végülis igen.
2022. júl. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
Orr összeérintése = cica puszi
2022. júl. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
79%

Én nemtom, de tök aranyos képek vannak:

[link]


Kitten/kitty az a kiscica, puppy az a kiskutyus


Egyébként én már láttam két cicát egymásnak dörgölőzni, kölykeik is voltak, az egyik az az anyuka cica volt, a másik meg szerintem nagyon nagy eséllyel az apuka-cica. Őt csak egyszer láttuk. :) De az anyuka cicával dörgölőztek egymáshoz, nagyon aranyosak voltak. Látszott rajtuk, hogy tényleg örülnek egymásnak. :):) Szal az anyukacica -meg vélhetően az apukacica, ők dörgölőztek egymáshoz. :)

2022. júl. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én olyan videot láttam, hogy a mama cica és a felnőtt lánya egy időben szültek, igy sok kiscica lett, és a két mamacica állandóan segitett egymásnak. Egy nagy ágyban feküdtek, mosdatták egymás cicóit, és szopiztatták óket. Nem lehetett megállapitani, hogy a kicsik melyiküké mert mind feketék voltak. Mama és lánya nagyon sokat puszizkodtak!
2023. ápr. 17. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!