Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Egy anya cica többféle picit...

Egy anya cica többféle picit is szülhet? Úgy èrtem, pl. rövid, vagy hosszú szőrű cicàt?

Figyelt kérdés

Találtunk egy kiscicàt a kertünkben. Itt van egy szomszèd,pàr hàzzal odébb, akinél van egy ivartalan làny cica,akinek szintén vannak kicsinyei, az illető küldött róluk kèpet, úgy, hogy nem is kértem, mert megkèrdeztük, hogy nem az övè-e. Azt mondja nem, és a képen valóban nagyobbnak tűnnek, amik nàla vannak. Ez mèg csak elvileg 2 hónap körüli, az övèk 3 hónaposak. Viszont ugyanúgy fekete-fehèrek, mint ez ès mint az anya is... Viszont a talàlt, az hosszú szőrű cica, azok pedig olyan "normàl" szőrűek, így képről. De màr ki is törölte a képeket az illető.. Szörnyű, mert ez a harmadik kiscica, akit találunk..

Köszi előre is!


2022. júl. 13. 15:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
Igen, ugyanis az apja lehet akár minden kölyöknek is más.
2022. júl. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Lehet. Eltérhet a színük, a bundájuk, az alkatuk, a viselkedésük, szóval minden.
2022. júl. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 gagexbabexx válasza:
100%
Igen.
2022. júl. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

na de a méretük nem...

a macska kb 2 hónapig vemhes így nem lehet ugyanaz az anyja.. főleg ha ivartalan...

2022. júl. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Hú, akkor nem tudom... Egyedül akkor emiatt vannak kétségeim, hogy azok így képről tényleg nagyobbaknak látszottak, ez nagyon picike hozzájuk képest, vagy csak nem fejlődött volna úgy? Azt nem hiszem, vagy nem tudom...

Köszi a válaszokat.

2022. júl. 13. 15:43
 6/17 A kérdező kommentje:
Jaj, jesszus de hülye vagyok, az anya cica ivaros, az illető mèg be is "vallotta"..
2022. júl. 13. 15:44
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

De csak tudja már a szomszéd hogy hányat ellett a macskaja. Környéken máshol nincs macska?


Amúgy az lehet, hogy neked úgy tűnik, hogy akkora aztán meg nem is akkora meg persze az egyik lehet nagyobb mint a másik.


En úgy tudom, de lehet tevedek, hogy az alapján meg lehet megkülönböztetni hogy van-e 3 hónapos, hogy az alatt csak tejfoga van, afelett meg jönnek a rendes fogai.

2022. júl. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Hm, aham,igen, szerintem is kellene tudnia, mikor születtek. Őszintén, pont véletlenül futottam vele össze, amikor a kicsivel mentem a dokihoz, ès megkèrdeztem tőle,-mert az előző kicsiknèl is rà gyanakodtam, mert egyedül neki fut oda ki a telke, vagyis mèg màsokè is, de nekik a bejàrataik teljesen más utcából nyílnak, sokkal messzebbről- ès olyan ideges lettem, hogy mèg mondja is, hogy ugyan nekik is fekete-fehèrek, meg van anya cicàjuk, de hogy azokon nem így vannak a foltok..Hogy nem is kérdeztem többet, de próbàlt magyarázkodni, amikor kérdeztem, hogy mièrt nem ivartalanítva, hogy mindig vemhes lesz, mire vinnék őt. A képről, meg aki nàlam van fotózva, őket mèg 4 hónaposnak is mondanám, de akkor most meg csak ez az egy születettet volna? Nem tudom..
2022. júl. 13. 15:57
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát elég kellemetlen lehet, hogy így nálatok termett egy kismacska. Max keress neki fb csopiban egy szerető gazdit ha nálad már nincs neki hely, mert szerintem a leírtak alapján nem sok esélyed van arra, hogy visszakerüljön az eredeti helyére.
2022. júl. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Valaki berakta hozzátok. Nem hiszem, hogy a szomszéd lett volna, távolabb viszik a kölyköket hogy ne találjanak vissza. :/
2022. júl. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!