Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem Tud Pisilni a cicám. Mit...

Nem Tud Pisilni a cicám. Mit tudnék csinálni?

Figyelt kérdés
Volt már hasonló tudom mi ez. Nyávog is szóval biztos rosszul van. Vasárnap este van. Állat orvoshoz nem vihetem. Tudtok valamit ami segíthet rajta? Kamilla tea vagy bármi?

2022. júl. 17. 21:21
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg nincsen a közetekbem állatkórház? Az talán nyitva van.
2022. júl. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
100%
Az én macskámmal is előfordult a közelmúltban ilyesmi, állatorvoshoz vittük másnap, ahogy a furcsa tünetek jelentkeztek. Én nem tudom, hogy működik- e a kamilla teás módszer, de a helyedben mindenképpen megpróbálnék felkeresni egy állatkórházat.
2022. júl. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
A katéterezés segít rajta, más nem, azt pedig állatorvos tudja megcsinálni. Holnapig akár bele is hallhat.
2022. júl. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
A kamilla tea nem segít semmit. Próbálj ügyeletes állatorvost hívni, bárkit! Kisárosban is vannak már ügyeletes állatorvosok. Kezd el az összes dokit felhívni, egyik csak felveszi majd.
2022. júl. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy jo otlet folyadekkal teletomni ugy, hogy nem tudja uriteni, mert el van zarodva ott valami.

Ha nem tudod orvoshoz vinni, akkor csak a remenykedes marad, hogy kibirja holnapig.

2022. júl. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Egy ,,állatkórház,, nevű helyre elmentünk a szomszéd városban amiről azt írta a net hogy ma is nyitva van, de olyan szinten hajtott el a csávó minket.. mondván hogy Vasárnap este van
2022. júl. 17. 22:12
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

Holnap jelenteni kellene a főnökének, mert ez abszolút sürgősségi eset! Remélem, holnap reggel jó kezekbe kerül a cica és még nem lesz késő.

Ti legalább megpróbáltatok...

2022. júl. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Telefonon próbálj érdeklődni állatorvosi ügyeleteknél - ilyenekből vannak éjszakai és hétvégi ügyeletek is. Ha nem is tudjátok elvinni, mert esetleg messze van, biztosan tudnak valami tanácsot adni.
2022. júl. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Sokat számít, hogy mióta.

Egyébként katéterezés,aztán gyógyszeres táp.

2022. júl. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Fiú vagy lány cica? Nőstényeknél is veszélyes dolog, de kandúrok esetében életveszélyes is lehet!
2022. júl. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!