Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tesóm néha beszokott pisilni...

Tesóm néha beszokott pisilni az ágyba 14 évesen. De miért és mit lehet ellene csinálni?

Figyelt kérdés

Egy szobában vagyok vele és elmondta mi a helyzet.

14 Éves és hetedikes.

Ha ilyen problémái vannak,akkor a kolesz gimnázium gondolom kilőve,mert eléggé ciki lenne neki és így nekem is ha ennek híre megy...

Nyáron majd ők mennek kirndulni 3 napos kirándulásra. Nagyon nem lenne jó,ha ott is megtörténne a dolog. Tényleg szegény mit csináljon ha ott jön ki neki?

Nem szokott sok vizet inni kb. annyit mint én,olyan 1 litert. Nekem nem adódnak ilyen problémák.

Mit kéne ellene tenni és miért fordul az ilyen még mindig elő?

Néha ezért felkelt és gondoltam megkérdezem.

Egyébként nincs semmilyen betegsége és nem is depressziós meg ilyesmi.

Kérlek tényleg normális válaszokat várok! Köszönöm!


2017. máj. 29. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Orvoshoz kell menni, kell, hogy legyen valamilyen betegsége akkor is, ha nem tud róla. Ne várjon, mert minél később megy orvoshoz, annál kellemetlenebb. Úgy hagyni pedig nem lehet akkor se, ha nyilván kellemetlen emiatt orvoshoz menni. De az orvosnak az a foglalkozása, hogy gyógyítson, ő nem fogja lenézni. [link]
2017. máj. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez idegi alapú. Valamitől nem stresszel? Suliban a nyomás, fél hogy jól teljesítsen?

Szüleitekkel jó a viszonyotok? Mert lehet, hogy szólni kellene nekik,mert az id lehet, hogy nem ártana egy urológus orvossal megnézetni, hogy nincs e valami szervi baja. Nem kell ettől félni, a dokik már sok ilyennel találkoztak :-)

Egyébként én is elég sokáig (10-12 éves koromig kb) felkeltem éjszaka pisilni, bár én felkeltem, csak nagyon ritkán pisiltem be, de aztán elmúlt. Csak nekem a szüleim elváltak akkoriban, meg veszekedtek, nekem ez okozta idegi alapon.

2017. máj. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Gyakran veszekszünk,mármint a szüleinkkel,mert nem valami jól nevelnek bennünket. Sokszor isznak és olykor a szemünkbe mondják,hogy utálnak bennünket és nem fogunk semmire se jutni az életbe.

Nem tudom mi állhat a háttérben,de nagyon aggaszt,hogy a kiránduláson kicsurog neki véletlen és hogy mihez kezdjen. (ma is megtörtént). Egyáltalán milyen betegsé lehet? :O

2017. máj. 29. 21:43
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát, ez durva pszichés nyomás, lehet cukorbeteg de nem hiszem.:(( kérdezzétek meg a védőnőt a suliban NEM CIKI!! hallottak már olyat hogy...menjetek orvoshoz.. ez nem vicc!

Én is ennyi voltam nagyimnál voltam és nagyon kellett mert tudtam nem mehetek ki iszonyat volt szerintem literszámra rúgott :D..az idegességtől pusztán!!

2017. máj. 31. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Pszihologus!Bár ha ilyen szüleitek vannak,nem tudok ki fogja elvinni.Nem lehet kellemes életetek.
2022. júl. 18. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!