Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan történhetett meg az,...

Hogyan történhetett meg az, hogy egy alomba 3 teljesen különböző színű cica születik.1 teljesen fehér, 1 teljesen vörös és 1 fekete fehér csizmákkal 1 szürke anyacicától?

Figyelt kérdés
2022. júl. 23. 04:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
36%
2022. júl. 23. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
83%
A kérdésre vissza térve, lehet több kandúrtól, de könyörgöm, ilyen vegyes fajtánál eleve előfordul több szín, akkor is, ha csak 1 kandúr az apa, nem kell azt nyomni, hogy csak is több apaállat lehetett...
2022. júl. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Egy kinti macska az anyacica aki ide szûletett a mobilhome alá. Úgyhogy tényleg lehetséges, hogy több kandúrral volt. Nem egy házicica és ebből kifolyólag itt a parkban több kandúrral lehetett együtt.

Csak az a furi, hogy egyik sem hasonlít a mamára.😊

Köszönöm szèpen a kommenteket!

2022. júl. 23. 19:59
 14/17 anonim ***** válasza:
Vagy szimplán a nagy szülők színe üt vissza, stb... régen sok macskám volt, tudtam melyik az apa, de a 2 piciből egyik az apja színét örökölte, másik pedig cirmos volt, sok fehérrel, holott szürke vörös foltos az anyuka...
2022. júl. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

2. Válaszoló

Igen egy keverék kinti cirmos cicáról van szó.

2022. júl. 24. 07:02
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Én macskám is ilyen alomból van. Ő vörös, de volt egy krémszínű és egy teknőctarka foltos tesója. Az apja ilyen barnás az anyja meg teknőctarka foltos volt. Mindkettő benti, szóval a több kandúrtól származás kizárva. Csinál néha érdekes dolgokat a természet.
2022. júl. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm szèpen a válaszokat! Sok érdekes dolgot tudtam meg!😊
2022. júl. 25. 03:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!