Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 10 hetes cica vissza jön?

10 hetes cica vissza jön?

Figyelt kérdés
Két tíz hetes cica, bentiek de kimentek mikor az anyukájukat engedtem ki de csak az anya cica jött vissza, ő is keresi őket furán nyávog mászkál össze vissza az udvaron, vissza tudnak találni?
2022. aug. 9. 19:11
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Még annyi hogy a szomszédban van vagy négy macska esetleg azok bánthatják őket?
2022. aug. 9. 19:12
 2/19 anonim ***** válasza:
93%
Nem talál vissza. Tán mondjuk keresni kéne őket! Hogy a szomszéd macskák bánthatják-e, azt csak ők tudják, de megölni biztos nem fogják.
2022. aug. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Szerinted nem kerestem őket kicsit gondolkozz már ember mielőtt ítélkezel
2022. aug. 9. 19:37
 4/19 anonim ***** válasza:
86%
Nem fognak vissza menni.
2022. aug. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem vennék mérget rá, hogy idegen macska nem bántja...
2022. aug. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
De az anyuka is hívogatja őket és semmi, bejartam már mindent a környéken de ha megilyednek elbujank és nem veszem észre őket
2022. aug. 9. 20:08
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Maguktól nem tudnak visszatalálni... Azt tartom elképzelhetőnek, hogy ha már szomjasak és éhesek, akkor ha meghallják az anyukájuk nyávogását, odarohannak hozzá tejért. De ez csak paraszti logika, ne vegyél rá mérget.
2022. aug. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Azt hallottam, hogy idegen kandúrok bántani szokták.
2022. aug. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Igen attól félek hogy a szomszéd két kandurja bántotta őket
2022. aug. 9. 20:37
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Amikor kiengedted a nagyot, és láttad hogy kimegy a két kicsi, nem mentél utána? Csak láttad merre mentek. Ha soha nem voltak még kint, könnyen lehet hogy elbújtak, keresgélj arra, amerre mentek, minden hová kukkants be, szinte mindenhol el tudnak bújni. Vidd magaddal az anyjukat is, ő is nyávogjon, te is hívd, esetleg kaját is vigyél magaddal (ha konzerv és már ismerik a hangját akkor zörögj a tetejével, mintha épp nyílna)
2022. aug. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!