Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mennyire normális hIgy a...

Luna113 kérdése:

Mennyire normális hIgy a cicámat tegnap műtötték de meg mindig csak alszik fel fel kel de nem mozog nagyon és nem is eszik sokat inni iszik rendesen ?

Figyelt kérdés
2022. aug. 12. 22:36
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
32%

Azért figyelitek, hogy péntek este 22:37-kor írja ki a kérdést, amikor már délelött látszani kellett, hogy gond van... Aztán jön, hogy már semmi gond nincs, meg majd hétfőn meg stb. (ismerjük ezt a típust).


Hívj fel egy ügyeletes állatorvost, mert mot mást nem nagyon tudsz tenni. Aztán vagy beviszed valami ügyeletre, vagy reménykedsz, hogy reggel még élni fog és még tudsz beszélni azzal aki műtötte.

2022. aug. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Miss Endzsi ***** válasza:
Normális, az enyém is aludt, mikor odaadták. Órák múlva forgatta a fejét, de egész nap feküdt. A következő két napban is inni, kicsit enni kelt fel.
2022. aug. 13. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
84%
Hivatalosan 24 óra állandó felügyelet kell, mert annyi idő, mire teljesen kimegy belőle az altató hatása. Az altató miatt alszik jóval többet, illetve nőstény macska esetében azért nyilván jóval nagyobb és fájdalmasabb műtét az ivartalanítás, mint egy kandúrnál. A leírtak alapján nincsen semmi gond, várd meg míg kitisztul a feje és enyhül a fájdalom.
2022. aug. 13. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Én kislány cicámat délelőtt műtötték, este mehettem érte, akkor már fent volt, az állatorvosnál egy külön kis szobában várt. Hazaértünk és már azonnal ugrott az ágyra, ott el is aludt, reggel meg már ugyanúgy viselkedett mint máskor. Én nagyon meg voltam ijedve, neki semmi baja nem volt.
2022. aug. 13. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még aznap felkelt a macska bár nagyon rosszul nézett ki. Másnap még látszitt rajta, hogy nincs tökéletes állapotban. Harmadnap mintha semmi nem történt volna ugrált is.
2022. aug. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
45%
Kérdező, hogy van a cica?
2022. aug. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Mára már jobban mamár egész sokat evett is és mozgot is köszönöm szepen a sok tanácsot nagxon megijedtem hIgy baja lehet
2022. aug. 14. 00:19
 18/18 anonim ***** válasza:
Örülök hogy jobban van, vigyázz rá ❤️
2022. aug. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!