Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hol lehet a cicánal féreghajtó...

Hol lehet a cicánal féreghajtót venni?

Figyelt kérdés
Negyedévente nem szeretnénk emiatt orvoshoz vinni, beadnánk neki mi itthon.

2022. aug. 17. 17:32
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
Neten is lehet rendelni.
2022. aug. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
19%

1/6/9 teljesen igaza van azoknak akiket (4/8) az analfabéták le nyeltannáciznak.


Normál embernek egyszerűen bántja a szemét az ilyen fokú műveletlenség.


Persze itt megint látszik, hogy a butasággal egyenesen arányos az egó.

Az okosat kijavítják, tanul belőle. Ha a butát javítják ki, felháborodik.

A legbutábbak pedig azon is felháborodnak, ha más butákat kijavítanak. :)

2022. aug. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Rendelj, illetve kisállat boltba.
2022. aug. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
26%

Lehet rendelgetni mindenféle szert, bele lehet futni jó cuccba is, meg olyanba is ami többet árt mint használ...

Állatorvosnál vagy állatpatikában megvásárolva a tuti. Ráadásul az orvos adja a legolcsóbbat.

Senkinek nem kopik el a lába ha negyedévente el kell mennie az állatorvoshoz. Én sem viszem a macskákat ilyenkor, ahogy sokan mások sem, felesleges lenne.

2022. aug. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
25%
Én kérem hogy a doki adja be. Ledugni a torkán nem akarom (én erre alkalmatlan vok 🙄), és qrvagyorsan behabzik a szájába. Doki meg rutinból egy pislantás alatt már be is adta neki és pipa.
2022. aug. 17. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyan falánkak, hogy mindent megesznek, amit az orruk alá dugok. És nálunk úgy működik, hogy hazafelé beugrok a dokihoz, a recepción mondom hogy melyik cicának kell, és most hány kiló, és adják is, nem kell emiatt bevinni a cicát.
2022. aug. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
0%
9# Muszáj voltam csupa nagybetűvel írni, mert előttem 5 ember írta ugyan ezt, ti még sem tudjátok felfogni :D Azért ennyire makacsnak lenni tudni kell.. Gondolom elgondoltátok hogy ott maszekba kezelitek a macskát, meg mit nem. Egyébként a magyar nyelvtan támogatja a csupa nagybetűt abban az esetben ha az felszólító jelleggel szerepel.. Nem úgy mint a saját magad által kitalált szavakat, célzok itt a "nyelvtannáci"-ra
2022. aug. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
57%

Benti cica. Éves rutinvizsgálaton, az ismétlő oltás után ezen is átesünk. Doki beadja ezt is.


Külön ezért nem biztos hogy elvinném, de ki tudja.

2022. aug. 17. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
73%

17 a nyelvtannáci létezik szlengben. Gondolom a grammar nazi-t magyarították.


De szerintem elbeszéltek egymás mellett, mivel te más miatt írtad az állatorvost, nem a helyesírás miatt.


P.S.: ugyanez ebben az esetben egy szó? Nem ismered? “Ugyan ezt...” teljesen mást jelent.

2022. aug. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Állatorvosi rendelő/patika.
2022. aug. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!