Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Harmadik szemhéj előre esés...

Harmadik szemhéj előre esés cicáknál. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
A cicámnak harmadik szemhéj előesése van. Begyulladt a szeme. Csórim nagyon vicces így. Állatorvoshoz nem akarjul vinni egyből mert nincs rá pénzünk. Mit csináljunk? Van szemkrémünk azzal kenegetjuk meg kamilla és jó lesz?

2022. aug. 18. 15:11
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
68%

Bírom az ilyen önjelölt hobbi állatorvosokat. Majd ő sufnituninggal megoldja okosba. Ügyes. 👏


Reméljük nem vakul vagy döglik meg közben a szerencsétlen macsek... 🤦‍♀️

2022. aug. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
76%
Mit csinálj? Megmondom. Vidd el qrvagyorsan orvoshoz! Azt csináld!
2022. aug. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Eleg lett volna annyi is, hogy vigyel el allatorvos, mert nem lehet mashogy. Ennyixdd. En megkerdeztem, hogy mit kell csimalmi mivel nem tudom. De mai vilagban az emberek mem tudnak mormalisan kommunikalni a masikkal. Kihalt a kedvesseg. Koszonom a "normalis" valaszokat
2022. aug. 18. 21:37
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy elnézlek nem csak a kedvesség de az értelem is.
2022. aug. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
De jó, hogy itt mindenki más tökéletes. Az ember, ha feltesz egy kérdést egyből le kell támadni, mert ez a természetes nem? Igazatok van..
2022. aug. 19. 14:07
 16/18 anonim ***** válasza:
A mi cicánknak is kötőhártya gyulladása volt, bár én azt nem vártam meg, hogy előre essen a harmadik szemhéja... Amikor csipásabb volt a szeme és gyakran hunyorgott, elvittem állatorvoshoz, ahol - azt hiszem - Ciloxan szemcseppet kapott, bár ebben nem vagyok biztos. Mivel ez nem használt egy hét múlva sem, akkor újabb kört futottunk vele, kapott injekciót, antibiotikumot és Tobrex szemcseppet, ez nagyjából 5000 forintomba került. Összesen a két kezelés elvitt 7000 forintot, ami nem nagy pénz azért, hogy egy családtag rendbe jöjjön. Gondolj bele abba, hogy minél tovább vársz ezzel, annál súlyosabb lesz, annál többet szenved a cicád, annál többe kerül a kezelés és annál nagyobb lesz az esélye annak is, hogy nem használ majd :( Sokáig halogattad, már a legelején el kellett volna vinni orvoshoz őt. A kamilla semmit sem használ, de Tobrex szemcseppet mindenképp szerezz be, azt háziorvos is tud írni, ez a legtöbb, amit innen javasolhatok számodra. De a legjobb az lenne, ha egy állatorvos is megvizsgálná.
2022. aug. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Annyiban javítanálak ki 16-os hogy az Tobradex és nem Tobrex de a mi cicánknak is ezt írta fel az orvos.
2022. aug. 19. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Nem volt semmi elváltozás nála csak egyik napról a másikra lett olyan furi a szeme. De akkor lehet, hogy nem kötőhártya gyulladás? Vagy az, csak nem mimdig van előjele? Köszönöm amúgy a választ. Végre valaki tudott normálisan írni.
2022. aug. 20. 23:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!