Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogyan tudnám ezt orvosolni?

Hogyan tudnám ezt orvosolni?

Figyelt kérdés
Van két macskám, 4 évesek. Mostanra rengeteget dolgozok, tanulok, plusz lelki állapotom is elég gyatra, nem tudok annyit foglalkozni velük amennyit érdemelnének és ezt ki is mutatják, mindig szobatiszták voltak, de most folyamatosan összepisilik az ágyam. Úgy érzem bármennyire fáj is, de meg kellene tőlük válnom. Sajnálom őket, ki se tudnak menni szabadba mert panelban lakunk, ha van egy kis szabadidőm azt is takarítással, főzéssel töltöm, vagy épp magamra fordítom az időt. Hova tudnám őket vinni ahol jó helyük lehetne?
2022. aug. 22. 10:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt írod, panelban lakUNK. A család többi tagja miért nem foglalkozik a cicákkal?
2022. aug. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hirdesd őket neten, van pl. a kiscica.hu oldal. Jól megírt szöveggel, fotókkal nagy eséllyel találni fogsz nekik új helyet. Ha valaki érdeklődik, kérdezd ki azokról a dolgokról, amelyek a megítélésed szerint szükségesek, így csak szimpatikus ember jöhet majd szóba.
2022. aug. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Bocsánat, félreérthető voltam, nincs család, csak én vagyok és macskák. Korábban hárman foglalkoztunk velük, én és két bátyám, ők elköltöztek, így nekem maradtak meg, azt hittem megbirkózok a feladattal, szeretem is őket, de egyszerűen nincs mar energiám ennyi mindennel foglalkozni, sokszor magam után nincs időm összetakarítani. Persze ez rajtam múlik, hisz be lehet osztani az időt, de valahogy nekem nem megy. 12 órázok és amíg 4 napig dolgozok, akkor tényleg csak dolgozok, eszek, zuhanyzok és alszok, aztán a 4 nap pihiben próbálom behozni magam, rengeteg macskaszőr macskaalom, meg most már valamiért macskapisi takarítás, meg amiket én 4 nap alatt összekoszolok ruhákat mosni, mosogatni.. mellette főzzek meg miegymás, meg persze jó lenne magamra is fordítani időt, tanulom a kreszt, nagyon lassan haladok vele, afféle szórakozás is jó lenne..
2022. aug. 22. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!