Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A szomorú hangulat miatt...

A szomorú hangulat miatt megeshet az hogy az ember testileg/lelkileg elfáradt? Hogyan lehet orvosolni?

Figyelt kérdés

Régen történtek velem rossz dolgok, már túl léptem rajta

De ha ezen kezdek el gondolkodni másnap már alig bíró járni, fáradt vagyok, és szomorú.



2020. aug. 14. 14:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ne gondolkozz rajtuk.
2020. aug. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
igen. Ez addig van így amíg rendbe nem teszed a dolgokat, és minden helyére nem kerül. Az első válaszoló pont azt a verziót ajánlja amivel ezt az állapotot fent lehet tartani. Ne hallgass rá, mert csak magadnak nehezíted meg a dolgokat.
2020. aug. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Mit tehetnék akkor? Fiatal vagyok, nem szeretnék ilyen élet unott lenni.

Mielőtt nem gondolkodtam ilyeneken pár napja vagy amikor eggyáltalán nen gondolkodom ilyeneken eléggé ilyen fürge, virgonc vagyok.

2020. aug. 14. 14:50
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj vidám dolgokat. Legyél sokat a barataiddal, nézz vidám filmeket. Halgass pörgős zenéket. Foglald el magad, hogy ne legyen lehetőséges gondolkozni. Menj programokra amig van lehetőség a járvány miatt, használd ki a jó időt.
2020. aug. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
62%
Fordítva ülsz a lovon. Nem a szomorú hangulat miatt leszel fáradt, hanem a fáradtságtól lesz szomorú hangulatod.
2020. aug. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Már akinek.
2020. aug. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!