Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Érdemes VetriDMG-t adni...

Érdemes VetriDMG-t adni állandóra a cicának, ha egyébként jól van?

Figyelt kérdés

4 éves benti cica, szezonális allergiája van, ami csak nyáron jelentkezik(légúti panaszok), a kezelés mellé ajánlotta az állatorvos ezt az immunerősítőt.


A gyógyszereket már elhagytuk, jól van a cica, de mintha élénkebb lenne, mióta a cseppeket is kapja. Most fog elfogyni az üvegcse, nem tudom felesleges lenne e adni neki ezután is. Ti mit gondoltok?


(Szeptember közepén megyünk vissza az állatorvoshoz, tőle is megkérdezem majd, de mivel most fogyott el, vennék még előtte, ha érdemes.)



2022. aug. 27. 19:20
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nekem eszembe se jutna az internet népét kérdezgetni az orvos helyett...! De nem vagyunk egyformák. 🤣
2022. aug. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Akkor újra, hogy nektek is sikerüljön. Ahogy a kérdésben is írtam, szeptember közepén, azaz két hét múlva megyünk az állatorvoshoz és vele fogom megbeszélni. Annyi lett volna a kérdés, hogy van e valaki, aki állandóra adja a terméket a saját macskájának, vagy kúraszerűen szokás.


Baromi egyszerű ám nem válaszolni, ha nem tudod a választ.

2022. aug. 27. 20:32
 13/17 anonim ***** válasza:
0%
Akkor újra neked is: kúraszerűen is adható és állandóra is. Na? Mivel lettél most okosabb a saját egyedi helyzetedben?
2022. aug. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Ettől nyilván semmivel. Viszont ha valaki olyan válaszolt volna, aki volt már hasonló helyzetben (= a cicának már nem kell gyógyszer, tünetmentes), meg tudta volna mondani, neki mit javasoltak, ő hogyan csinálta, mi vált be.


Nem győzöm hangsúlyozni, a végső döntést az állatorvossal fogom meghozni.

Véleményekre, tapasztalatokra lettem volna kíváncsi. Esetleg van e aki csak úgy adja az egészséges állatnak, stb.

2022. aug. 27. 20:52
 15/17 anonim ***** válasza:
Látom nem mennek át az előző válaszok. Sem a korábbi beidézett szöveg. .. Mindegy is. Várd itt a csodát.
2022. aug. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Nem várom a csodát, már megrendeltem a következő adagot és adni fogom, amíg nem megyünk a dokihoz. Remélem mindenkinek könnyebb kicsit a lelke, hogy kikötekedhette magát az interneten egy tök ártalmatlan kérdés alatt.
2022. aug. 27. 21:00
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem adnám folyamatosan. Már csak azért sem mert a macska egészséges, és ha ne adj isten beüt valami baj, nem lesz mihez nyúlni.


A vetri egy tényleg turbó immunerősítő. Műtétek után, nehéz betegséges során adjuk. Szerintem azért mert élénkebb tőle az egyébként egészséges állat, felesleges.

2022. aug. 28. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!