Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Az indiai futókacsa a vetemény...

Az indiai futókacsa a veteményes kertben nem eszi le a zöldségek zöldjét? Tarthatom e a veteményes kertben állandóra?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 15. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Hallod nagyon megjártam velük. Tele volt a kertem csigákkal, és egy komám ideadott nekem egy hónapra 40 db indiai kacsát. Beengedtem őket a telekre, volt ott vetemény, szőlő, bokrok, minden. Az tény hogy megeszi a csigát, bogarat, de bizony lecsipegték a salátámat is, karalábélevelet is, szőlőt is. Én is szentül meg voltam győződve róla, hogy csak a kártevőt eszi, de nem teljesen így volt. Evett az mindent. Ez a legjobb válasz rá. Csigát is megette, semmi panasz rá, de mást is lerágott.
2012. ápr. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Talán azért, mert nem találtak több csigát. 40 kacsa lehet, hogy túl sok volt?
2014. máj. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Kiss Vakond válasza:
Igaz, hogy nalunk 6500nm-re van 2 kacsank, de a vetemenyesben nem tettek kart, legfeljebb annyit, hogy letipossak. Allandoan a fuvet turkaljak, ragadozo allatok ezek. Igaz mindig kapnak kukoricat is, foleg amikor mar keves a csiga (telen).
2019. dec. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem sok...minden csigát megesznek, de akár van kajájuk akár nincs leeszik a növényeket, nekem a 2 kacsa megevett egy korallvirágot
2020. szept. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
De csigák ellen jók, ha nincsen túl sok haszonnövény körülöttük...mondjuk, ha meg akarnál tisztítani egy pitypanggal teli helyet, engedd be őket bátran, a pitypang levelét imádják
2020. szept. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!