Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az én hibám? Jó pár macska...

Az én hibám? Jó pár macska van a háznál, mindig kapnap macska tápot/házi kaját, viszont egy idő után annyira el lesznek kényeztetve, hogy mindig újat akarnak, hiába van ott táljukban a táp/étel. Szemtelenül fel mennek az asztalra stb

Figyelt kérdés

2022. szept. 11. 20:15
 1/3 A kérdező kommentje:
Persze tudom hogy a mai házi macska már el elkényeztetett nyuszi,aki egész nap a háznál döglik. A ragadozó énjük már szinte kihalt, a minap szó szerint ki kapták a kezemből a kaját. Ezek után a fejükre csaptam, ( nem úgy hogy nyavíkoljanak ) viszont ez után bűn tudatom van, tudom hogy ők is csak enni akarnak, és szeretetre vágynak. De néha már olyan szinten szemtelenek.. de most komolyan, egy kutya mikor kapja ki a kaját a gazdája kezéből? Mióta mászik fel az asztalra? Főleg hogy ott az étel az állat táljában. De mondjátok hogy én vagyok a hibás, és hogy emiatt már állat kínzó vagyok:(
2022. szept. 11. 20:21
 2/3 anonim ***** válasza:
Evés közben szoktál nekik enni adni a kajádból? Gondolom igen, ezt megszokják és azért másznak oda. Többet ne adjál nekik vagy csak szigorúan akkor amikor te már végeztél az evéssel. Szokják csak meg, hogy te vagy a főnök, ők csak utánad állnak a sorban.
2022. szept. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
85%

A macskakat is lehet nevelni, es nem is kell oket verni, picit nyugodj le kerdezo.


Az enyem a jelenletemben nem ugrik fel az asztalra (ha nem vagyok otthon, szinte tutira felmaszik ra, de az mar nem erdekel) es igazabol ezt ugy ertem el, hogy iszonyatosan sokszor leraktam es hangosan,erelyesen raszoltam, hogy nem, amikor felugrott.

Szerintem vagy ezerszer el kellett ezt jatszani, de megtanulta...:D

Szoval turelem.


Es az meg, hogy valogatnak, sajnos macskaknal gyakori, erre igazabol nincs jo tanacsom, kb 3 havonta uj izu tapot kell neki adnom, kulonben nem eszik (utoljara 4 napig nem evett, na akkor adtam fel, tovabb nem akartam eheztetni).

2022. szept. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!