Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Beteg a cicám, egy Budapesti...

Beteg a cicám, egy Budapesti segített kifizetni az állatorvosi költségeket és most őrjöng, hogy feljelent. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Elküldött 30ezer forintot, a maradékból tápot vettem mert 16ezer volt az orvos.


Az orvosi papírt átküldtem neki, de a F..napf-ban ahol a 2 heti gyógytápot vettem, ( 1 doboz 1000ft felett) nem hoztam el a blokkot, mert mögöttem egy nem normàlis nő állt és azzal voltam elfoglalva mert rávert a hátamra, hogy haladjak már.


Mikor visszamentem tegnap egy fèl óra múlva, akkor ugrott be, már nem találták már blokkot.


Most kéri a blokkot aki adta a pénzt és őrjöng, hogy feljelent...


Mit tegyek? Nincs több pènzem csak októberbdn kapok fizetest, de az is kimegy a cicára és lakbérre.



2022. szept. 18. 08:15
1 2 3 4 5
 1/46 anonim válasza:
96%

Mond neki hogy jövő hónapban megafon neki.

Addig is ha van időd keress valami beugrós állást ahol össze tudod gyűjteni a pénzt.

2022. szept. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim válasza:
95%

Én azt nem értem, hogy kitől és milyen körülmények között kaptál pénzt. Nem ismeritek egymást?


Egyébként nem fog feljelenteni, mert ilyen miatt nem is lehet. Emiatt ne aggódj. A pénzét pedig majd vissza adod, ha kaptál fizetést.

2022. szept. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
59%

Ha kártyával fizettél, akkor az látszik küld el neki a számlakivonatod. Vagy csinálj képet a tápról és küld el neki.

Én is kiakadnék ha valakinek adnék pénzt, mert nem képes a cicáját eltartani és még egy blokkot sem küldene. A pénz miatt nem hiszem, hogy feljelent, de állatvédelmi bejelentést tehet. Persze sajnos Magyarországon senkit nem érdekel, hogy a macska szenved 😔

2022. szept. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
98%

Ki adott pénzt neked?

Fotózd le amit vettél h ennyibe kerül, vagy keress rá a honlapukon ( ha van)

és azt screeneld le h ténylegesen annyiba került.

Elég érdekes dolgok törtönnek veled, egyik örjöng másik ráver a hátadra?! mert 5 ft-osokkal fizettél vagy mi? Ilyen nincs h rávered a hátadra mert ő siet, állj ki magadért !Tudom Pesten sok az őrült, de azért álljon már meg a menet.

2022. szept. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
100%
ráver*
2022. szept. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
93%
Erősen kamunak tűnik, olyat még nem láttam, hogy valaki veri a másik hátát egy üzletben, és azt nem dobatja ki a biztonságiakkal. Egyáltalán nem életszerű.
2022. szept. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
95%
Kifejtenéd bővebben, hogy milyen budapesti és miért, milyen feltételekkel fizette a cica költségeit ? Valahol kértél segítséget és ő jelentkezett ?
2022. szept. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
88%
Kamu.
2022. szept. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
89%
szerintem ajándékozd el a macskát olyannak akinek van pénze gondoskodni róla. vagy vedd fel a kapcsolatot állatvédőkkel hogy fogadják be.
2022. szept. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 A kérdező kommentje:

Azt lefotóztam és elküldtem amit vettem de kitalálta, hogy azt nem most vettem stb..

Nrm kártyával fizettem, levettem róla a pénzt rögtön mert inkasszós a kártyám a Nav-nál egy fél éves TB tartozás miatt mikor munkanélkül voltam.

2022. szept. 18. 10:30
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!