Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 2 hónapos kiscica ehet főtt...

2 hónapos kiscica ehet főtt csirke mellet?

Figyelt kérdés
Tönkre tette e pocijat az előző gazdája és most keddig nem tudom dokihoz vinni, akutasakost és tápot evett nálam már csak de mindentől puffadt volt és kutyorgott a gyomra és híg állagú széklete volt. Azt a tanácsot kaptam hogy etessek vele két napig kb főtt csirkemellet, mert az jó lesz neki. Ezt állatorvos tanácsolta annak aki nekem mondta, de nem tesz neki rosszat ez ilyen fiatalon?

2022. szept. 24. 23:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%

Elvben ehet, de nem biztos, hogy jót tesz neki. Lehet, hogy eddig nem volt gondja, a hasmenés attól van, hogy te mást adsz, mint amit eddig evett, a tápváltást fokozatosan kell megtenni.

Megkérdezted, hogy eddig mit evett, és volt -e hasmenése?

2022. szept. 25. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Én is arra gondoltam, hogy az alapból rossz emésztés miatt nem kéne most még pluszban egy sokadik fajta kaját beiktatni az étrendjébe. Akkor se, ha az elvileg jó lenne.

Én elvenném a cicától - átmenetileg - az alutasakost és csak szárazzal etetném pár napig. Mondjuk keddig, amikor úgyis mentek orvoshoz. És sok vizet adnék, a hasmenés okán is.

2022. szept. 25. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
0%
Tehát nálad hasmenős, de az előző gazda hibája: Mivel is eteted?
2022. szept. 25. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Rendes tehéntejjel etették meg minden kajamaradékkal egyben, már ott volt hasmenése nem nálam kezdődött
2022. szept. 25. 01:25
 5/19 A kérdező kommentje:
Sovány volt, nálam már jobban lett mikor nem evett össze minden szart és kb 4 napja lehet nalam
2022. szept. 25. 01:28
 6/19 A kérdező kommentje:
Mióta itt van szebb a szőre, javult a szeme mert azzal is volt valami és már semmi baja + a szőre fényesebb és máris nőtt egy kicsit mert nem fogtam ki instant amit evett
2022. szept. 25. 01:29
 7/19 A kérdező kommentje:
*fosta ki instant és bocsi a szőrt egyszer akartam irni
2022. szept. 25. 01:30
 8/19 A kérdező kommentje:
Eldontottem, nem adok neki többet, mert olyan hasmenése volt az előbb hogy ilyent még nem produkált és egész nap azt evett szóval biztos rossz neki ez. Akkor szerintetek maradjon a száraz táp? Van sima meg whiskasos, ő előtte még nem evett tápot csak maradékot és konzervet és tehet. Ha adok neki tápot tegyek alá vizet? Mert mindegyik 1+ éves macskáknak van és lehet kemény neki
2022. szept. 25. 02:02
 9/19 anonim ***** válasza:
80%
Holnap vegyél neki valami junior tápot, de ne whiskast, ha lehet, az konkrétan szemét. Bár ideiglenesen az is jobb, mint az eddigiek, amiket írtál, hogy előtted miket adtak neki.Happy cat,pro plan, vannak sokkal jobbak. Kitartás és jobbulást a picinek.
2022. szept. 25. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Teqiero85 válasza:
100%

Bolti tápok közül mindig a juniort válaszd.

És egy féregtelenítés is ajánlott.

Ha nem múlik , dokihoz kell vinni.

2022. szept. 25. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!