Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 2 honapos macskam ujabban...

2 honapos macskam ujabban rendszeresen a viragcserepbe, a foldbe vegzi a dolgat, pedig az almot tisztan tartom. Hogyan szoktassam le?

Figyelt kérdés
2011. nov. 30. 08:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Valamivel fedd le a cserepet, kis műanyagráccsal, hogy ne tudjon érintkezni a földdel, és akkor nem megy oda. "Vonzza" a természetes puha föld, azért használja azt szívesen.
2011. nov. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Vagy kis kerítést. Lényeg a fizikai akadály.
2011. nov. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

hu,ez mind jo is lenne,de tele van a lakas viragokkal,kisebb-nagyobb cserepekkel, (muszaj volt oket telire behoznom az erkelyrol),nem tudok mindegyikre racsot tenni.

S hazamegyek,erzem a kakiszagot,de meg kell keressem,hogy epp melyik cserepbe hagyott "meglepetest" nekem..

Elozo macskam soha bele nem maszott cserepbe,ilyen problemam nem volt eddig...

2011. nov. 30. 09:21
 4/11 anonim ***** válasza:
De édi!!!!!
2011. nov. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Pedig máshogyan nem megy, esetleg hurkapálcákat beleszurkálni?
2011. nov. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 cirmos62 ***** válasza:
Az én cicám nem tojt ugyan bele, de azzal szórakozott, hogy kikaparta a földet belőlük. Kénytelen voltam összeszedni különböző tárgyakat, amiket nem sajnáltam erre a célra és rárakosgattam a virágföldre, aztán nagyobb kavicsokkal "díszítettem" ki a virágcserepeket.
2011. nov. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Ahogy sejtettem... kigyomlalta a novenyt a cserepbol es a helyebe "pottyantott" a tegnap is.

Talan a kavicsos megoldas jelenleg a legkivitelezhetobb.Kiprobalom.

Koszonom!

2011. dec. 1. 08:49
 8/11 anonim válasza:
Az a baj ha nincs virágcserép akkor lesz ágy meg szoba sarok, vagy a szoba közepe. Én is jártam így, a szobatiszta cicám minden ok nélkül elkezdettt mindenhová piszkítani, míg az állatorvos nem mondta, hogy próbáljunk ki másik almot. Vettünk egy drágább, jobb minőségűt, ezen más szagot érzett és egyből rákapott.
2011. dec. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Figyeljetek nagyon egyszerű a megoldás!

oda viszed a cicát az alomhoz, beleteszed a mancsát és szépen óvatosan kaparó mozdulatokat imitálsz vele... ezt megismétled vagy 10-15× utána a másik lábával stb.

Én ezt alkalmaztam a kis macskáimnál, és semmi gond nincs velük, pedig egyszer csináltam meg:)

2011. dec. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

:(Targyakat tettem a cserepbe, de mire hazaertem, kiszete oket, de kiasta a foldet is a cserepbol es belepisikalt..

Az anyosnyelv mar tonkrement ,biztosan rendszeresen lepisilte.


Racsot meg meg nem volt idom keresni,addig nem tudom, mit lehet ez ellen tenni:(

2011. dec. 9. 07:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!