Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 2 hónapos macska kb 8 napja...

2 hónapos macska kb 8 napja van nálunk. Miért kezdett el minden hova wc-zni?

Figyelt kérdés
Eleinte álomra járt, tegnap meg már három helyre oda kakilt és két helyre odapisilt. Az álom folyamatosan tisztitva van, mindig belerakom, hogy odavegezze a dolgát, folyton kimászik belőle és elmegy máshova. Ez eddig nem volt így, erre két napja vagy három napja kapott rá, hogy ahol eleri ott kiengedi

2022. okt. 1. 05:08
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Nem volt féregtelenítve, mert nagyon gyengén és leépülve és hirtelen került ide és ilyenkor azt ajánlották hogy ne terheljem le még ezzel. Teljes mértékben hasmenéses volt, ahogy evett úgy dőlt ki belőle minden és sovány volt és kicsi, aztán csak konzervet és junior tápot adtam neki és úgy lett jobb a széklete napról napra és a hasa is, már nem kutyorgott meg stb. Nekem most nincs munkám, csak olyan, amire később kapok jóval fizut és másik munkám amire most kapok csak novemberben lesz. Nagyon kevés félretett pénzem van, amiből élek a szüleimmél, az is elfogy (10 000ft maradt) és most ne tudom elvi ni csak novemberben ebből az okból, de addig nagyon próbálkozok hogy jó legxe neki. Ebből a maradékból is pl folyamat tápot, konzervet és almot veszek
2022. okt. 16. 20:56
 12/15 A kérdező kommentje:
Whiskas a táp mert a környéken csak abból van junior, tudom nem a legjobb, de tervezek váltani jobbra, orvoshoz vinni, stb csak most tényleg nem telik rá. Nem vagyunk jó anyagi helyzetben sem, a felujítások is évek óta várták mire most elkezdhettük őket és erre is minden pénz elment. Meghalni meg akkor sem akartam ott hagyni . Nem fogok egyébként semmit lépni hogy elmenjen, türelmes leszek és mindent megpróbálok halász pénzem, hogy jó legyen neki. Két hetet kell még kb kibirni
2022. okt. 16. 21:00
 13/15 A kérdező kommentje:
Egyébként már nagyot nőtt mióta itt van, holnap le is mérem, valahonnan szedek össze mérleget mert az sincs, azért nem méregettem. Most elkezdtem kiszoktstni az udvarra, hogy a jó időben kintl legyen, azóta egy fokkal jobban viselkedik, de az abaj, hogy a nagy dolog olyankor jön rá, amikor hajnal van vagy késő este , olyankor nem mehet már ki és akkor megy össze vissza, hiába érintetlen tiszta az alom
2022. okt. 16. 21:02
 14/15 A kérdező kommentje:
Egyébként, ha nem látnák más megoldást, mint hogy menjen akkor rossz ember lennék? Hozzám nagyon ragaszkodik, mindig bújik, a nyakamban alszik, a hangomra rohan, ha sokáig nem vagyok körülötte már sír értem. De mégis, nekem ilyen problémás macskám alapból meg sosem volt. Mióta itt van nincs olyan nap, hogy ne keltene fel már 4-5kor, ha nem tartjuk ébren egész nap ami lehetlen, akármennyit is játszunk vele tombol éjszaka. Ha nem kap meg valamit, vagy nem mehet be valahova egyszerűen támad és akkor is össze piszkítja a lakást. Ha egyszer elmegyek wcre éjjel ő is felkel és onnantól már nem lehet tőle aludni. Máshol nem tudom elhelyezni mert a csalad nem bírja amit muvel, csak az 3n szobámban tud lakni de lassan már én sem bírom az ilyen dolgait.
2022. okt. 16. 23:22
 15/15 A kérdező kommentje:
Az udvarra nem akarom tenni, mert elkóricál egyedül és hideg is van, ez mellett pedig eleve egy hátsó kamrabol szedtem össze ahova ki lett rakva anno, egyedül nem is szeret lenni mert nagyon sokat volt oda egyedül bezárva
2022. okt. 16. 23:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!